Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már szállodában,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már szállodában, vagy nyaraláson ott és akkor megismert partnerrel, vagy partnerekkel?

Figyelt kérdés

Azok írjanak, akik igen.

Hol volt a nyaralás?

Az első találkozás után mennyi idővel jött össze?

Hol csináltátok és milyen volt?

Mi lett a folytatás az első alkalom után?


Ha több ilyen eset is volt, azt is írjátok.

Nemeteket és akkori korotokat is írjátok.



2020. okt. 27. 11:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Kamu az összes válasz.
2020. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%

Mindenkivel lefekszem aki szembejön.60 éve járok nyaralni. Gyűjtöm a trófeákat. Volt már 13 éves kisfiú és 92 éves tata is.


N

2020. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Zánka. 1 hét. Szobájában. Csodás. A vége után visszamentem még 2 hétre. Akkor 22f voltam.
2020. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Görögben kimentem egy sráccal a nyár elején, aki szexelni akart velem, kivitt ingyen, voltam vele háromszor vagy négyszer, aztán kint megismertem egy társaságot, akik két turnusra jöttek, átmentem hozzájuk ott több pasival is voltam, a srác közben hazament, besértödött. Így maradtam még 2-3 hetet, a végén már telepített idegenvezetővel flöröltem :) A nyár végére kihívott ott voltam szemptember közepéig. Sosem felejtem el azt a nyarat. 25L :)
2021. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Több Airbnb-szállásadó nőt is megfektettem, olyankor is előfordult egyszer amikor a drágalátos barátnőm éppen elment shoppongolni, én meg másnaposan fentrengtem. Majdnem elröhögtem magam, amikor a nő megkérdezte: minden rendben volt? :) Mondtam igen, jól éreztem magam nagyon.
2021. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagyok, az airbnbis.
2021. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
14-es jó nagy qrva vagy😂 Tudom jön az hogy a qrva az fizetős prosti bla bla bla😀
2021. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%

17-es!


Ne dőlj be neki! Ő egy troll :)

2021. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!