Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha egyszerűen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egyszerűen túl nagy a méret?

Figyelt kérdés
Sok előjáték után, síkosítóval, gyengéden és türelmesen sem sikerül sajnos a fájdalom miatt.

2020. okt. 27. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Vágd kisebbre
2020. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ott méretgondok vannak...sajnos sehogy, ha még ezekkel sem. Nem kombatibilis a dugó a demizsonnal.....a Visontai így keletkezett......
2020. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Akkora farok nagyon ritka, hogy nem megy bele a lányba. Mekkora szerszám ez?
2020. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen partnerem, egyszerűen nem egyeztünk méretben, sok cm-re kilógott belőlem. Én nem ragaszkodnék egy ilyen kapcsolathoz, főleg mert utána lett egy olyan partnerem, akit mintha belém öntöttek volna, őrületesen jó volt vele a szex. Ha maradtam volna az elsővel, soha nem éltem volna át szexuális gyönyört. Hozzá kell tennem, hogy az elsőbe szerelmes se voltam, nem is igazán vonzott, emiatt se tágultam eléggé, de szerintem soha nem tudtam volna annyira kitágulni, hogy vele jó legyen.
2020. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is évekig volt ilyen lányként, semmi nem segített. Én lettem azóta tágabb, vagy pszichésen változtak a dolgok nem tudom, de már nem tudom elképzelni hogy ilyen gondom legyen.
2020. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Anál.
2020. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*annál
2020. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tudsz behatolni, akkor nem a méreteddel van a baj, hanem nem tud ellazulni, lehet vaginizmusa van. Pszichológiai probléma.

Mióta vagytok együtt, volt már férfival, mekkora a szerszám?

2020. okt. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!