Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 33 éves férfiként tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként tegnap kishíján megfarkaltam egy 44 éves nőt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje chatelunk. Sajna messze lakik, csak itt találkoztunk a városomban egy rendezvényen nyáron. Jött a napokban, tegnap taliztunk és szétsmároltam a fejét a kocsijában, tipi tapi volt még, ölelések. Sajna férje van és gyerekei ezért nem akartunk átlépni egy határt. De ott megdugtam volna a kocsiban. Vagy feljott volna hozzám. Hosszú ideje nem volt senkim és kívántam őt. Én is hibáztam aztal, hogy csókolóztunk órákon át?
2020. okt. 30. 10:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha érezted rajta h akarja akk miért nem tetted?

Mindenhez 2 ember kell. Nyilván nem keresné a társaságát más férfinek ha jó lenne a viszonya a férjével.

2020. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Azzal hibáztál, hogy nem dugtad meg. De még javíthatsz!
2020. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Èn 44 èvesen egy 18 ast kúrok, igaz anyja is negvolt! Albèrletèrt cserèbe! De itt mindenki független!
2020. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hova ez a nagy sietség? Majd dugtok legközelebb.. akkor rontottad volna ha el ő mondjuk utána lévő napon kiköltözött voln Ausztráliába.
2020. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdésed? Erkölcsi feloldozást vársz hogy csináld nyugodtan, vagy prédikációt hogy micsoda szemétség más feleségével? Nem vagyunk sem gyóntatópapok, sem erkölcsseriffek. Felnőtt emberek vagytok csak el tudjátok dönteni, hogy egyenes út vs. úgyis megteszi más helyetted. Ki-ki eldönti saját értékrendje szerint, legyél már felnőtt fejben is!
2020. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Legközelebb dugd meg. A férjétől nem kapja meg amire vágyik. Ne hibázz. Szerencsés vagy.
2020. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem akart dugni elsőre. Nem fogok erőlködni. Nem is lett volna idő rá a végén, mert addigra jutott olyan hangulatba a csókolózás, beszélgetés, hogy dughattunk volna. De mennie kellett, várták a gyerekei haza, már így is fél órát késett. Majd legközelebb megdugom. 🙂
2020. okt. 30. 14:41
 18/19 anonim ***** válasza:
Jó, de majd kérünk élménybeszámolót!
2020. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben.
2020. okt. 30. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!