Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már úgy hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy olyan lányra/nőre izgultatok fel akiről tudtátok soha nem lehet semmilyen szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 02:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt.
2020. okt. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb az összes nő az ilyen kategóriában van.
2020. okt. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy Férfinak nincs lehetetlen, megszerzi amit akar. Legalábbis megpróbálja. Na de csak így lemondani róla? Ki az aki ennyire elérhetetlen?
2020. okt. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Pl. az infótanárom 5.-től 8.-ig. Magas, szőke hajú, kb. D-s mellekkel. Nem járt kivágott felsőkbe, de teljesen lehetett látni mi van a ruha alatt... A segge se volt semmi
2020. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam e így? Állandóan így vagyok. Tök szép, aranyos, de inkább átlagos kinézetű lányokkal kavarhatnék, de nem, én állandóan a 11/10es csajokat bámulom, vagy olyanokat, akiknek komoly kapcsolatuk van, férjezettek, vagy bármi más okból teljesen elérhetetlenek szamomra, átlagos férfiként. Ez valami bekattanás nálam, és hiába próbálom túltenni magam rajta, nem sikerül. 24f
2020. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Egy lány barátom akibe beleszerettem. Igazából friendzoneolt de akkor is bennem van az érzés
2020. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem 1*
2020. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert honnan lehetne tudni, hogy soha nem lesz szexuális kapcsolat?
2020. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!