Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok a p.ncinak tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok a p.ncinak tényleg “halszaga” van?

Figyelt kérdés

Nos én meleg vagyok,bár szeretném majd kipróbálni lányokkal,de rengeteg helyen,filmekbe,memeken mindenhol megy a poenkodás,hogy halszagú,ez igaz?

Vagy mi az igazság?😂



2020. nov. 2. 19:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Qurvára baromság. Semmihez sem hasonlítható de isteni finom az illata és az íze is.
2020. nov. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Valóban büdös, hiába tisztítod. Engem taszít, így szájjal nem megyek oda. Pedig nem vagyok meleg.
2020. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Odassatok! :d


[link]


Én leginkább azt a bizonyos fémes szagot szoktam érezni.

2020. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kérdeznék inkább masként is..

A f.rok szagot ismerik a heterok is mivel nekik is az van csak érzik stb.. melyik illat vagy szag,ki hogy nevezi ami büdösebb?

A p.nci vagy a penisz illata kellemetlenebb?

2020. dec. 23. 17:22
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
#14: Mindkettő kellemetlen. Hiába mosom meg a farkam, akkor is van egy "alapszaga", ami nem valami kellemes számomra. Ugyanez vonatkozik a puncira is. (Én írtam a 12-es kommentet.)
2020. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Halszagu Magyarorszag
2020. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

Nekem mindig más. De sosem halszag. Az már gusztustalan.


Szokott fémes, vérszag, citromlé, állott ha nem fürödtem egy napja, vagy citrusos, esetleg ha elkaptam valamit akkor penészes lágysajt, aszaltszilva, possadt tea szag. Ha begyulladt akkor nagyon büdös mint az állott vizelet+mosatlan alsógatya. Szóval mindig más. Ha nagyon egészséges és épp nem is cigiztem jókat ettem akkor szagtalan. Fürdés után szappan illat vagy tusfürdő. Pézsma szag se szokott lenni soha.

2020. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Halszagú? Ott a nemi betegség garantált.
2020. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%

Akié büdös azé beteg, vagy épp menstruál... A farok sem büdös ha rendszeresen tisztálkodsz.

35F

2020. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A puncinak valóban punciíze s -illata van s az mennyei, mikor érzek a szaftokat a puncin meg a nyelveden. Ehhez persze fontos igen, hogy egészséges legye a cunci. :) Kívánom neked, hogy ha eljutsz oda, akkor ilyennel legyen dolgod s jó élményed legyen (elsőre)! :) S a végén még nem tudsz majd lejönni róla s függő leszel. :)
2021. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!