Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként zavar a vibrátor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként zavar a vibrátor, aki volt hasonló helyzetben, az hogy oldotta meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hosszú leszek és őszinte. Kérek mindenkit, hogy a trágár vagy lenéző kommenteket hanyagoljuk, nem vagyok rá kíváncsi és senkit sem visz előrébb. Beszélgettünk párommal arról, hogy kinek milyen szexuális tapasztalata van és mondta, hogy van egy vibratora, kicsi, pár centis. Először még izgatónak találtam, még nagyon a kapcsolat elején jártunk, még erős vonzalom volt csak. Azóta viszont nagyon szerelmes lettem. A szeretkezés eszméletlen jó. És szóba került, hogy ő nem használja a vibrátort egyedül, őt az izgatja, ha a párja, jelen esetben én használom rajta. Nem hozza fel a témát, nem is emlegeti, csak egyszer mondta, hogy ha gondolom majd kipróbálhatjuk. ( Itt még nem fekudtunk le, mikor erről beszélgettünk) Azóta elkezdtem túl gondolni a dolgokat, ami jellemző rám. Féltékeny lettem a gondolatra, hogy egy vibrátor elégítse ki. Vagy esetleg egy vibrátor legyen benne( ami egyébként kisebb mint én, ezért nem is értem miért zavar). Attól félek, hogy a vibrátor rezgése által elért orgazmus jobb mint amit adott esetben én okozok neki orális vagy szeretkezés útján. Beszéltem is vele erről, elmondta hogy ő ezt abszolút nem is erőlteti, és ha úgy ér el orgazmust azt sem a vibrátor okozza, hanem én, mert az én kezemben van az irányítás. Sok pasival ellentétben engem ez nem izgat. Ami zavar, hogy hiába csak egyszer mondta, tudom hogy őt ez izgatja, ezért meg szeretném neki adni ezt az örömet, de nekem gyomorgörcsöm lesz tőle, ha csak ragondolok. Logikus amit mond, értem is, egyetértek vele de a tudatalattim még nem fogja fel. Olvastam már a témában, nem én vagyok az egyetlen pasi akit ez zavar, szóval tudom hogy nem vagyok egyedül. Az érdekelne, hogy aki tapasztalt hasonlót, ő hogy tudott ezen továbblépni? Elsősorban nem magam, hanem miatta akarom megoldani saját magamban ezt a gubancot, mert sokszor akár magamat háttérbe szorítva is inkább szeretek adni, mert az tesz boldoggá, ha ő az. És most az zavar hogy erre nem érzem magam képesnek, számomra a szexuális játékok idegenek és ridegek, hiába vagyok fiatal, ebben úgy látszik begyepesedett gondolkodásom van, mert nálam a szeretkezés az 2 ember.. viszont nyitott vagyok mindenre, ez az egy képez kivételt.

Ismétlem, nem oktatásra vágyom, hogy hülye vagyok, hanem tapasztalatokra és tanácsokra. Köszönöm.



2020. nov. 6. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy még elég érett fejben a szexhez. De ez majd idővel kialakul, ne aggódj. Hány éves vagy?
2020. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Gondoltál már arra, hogy ő használja a vibrit rajtad? (Mellbimbó, comb, herék, makk, stb.) Talán így nem egy riválisként tekintenél rá, hanem egy mókás bizsergető darab műanyagként.
2020. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy vibrátor sehol sincs egy szerelmeskedés által okozott örömhöz!!!
2020. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nem zavaró a vibrátor szex közben. Próbáld meg, nem fogsz veszíteni semmit.
2020. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éve vagyunk együtt. A nöm hozta fel hogy izgatja a vibri.

Elmentem egy szexshopba és vettem egy ugyanolyan méretű és formàjú vibrit mint a farkam. Kb 2 hetente vesszük elő, fantasztikusan èlvezi. Nekem akkor a legjobb a szex ha látom hogy a nőm szinte önkívületi állapotban, extázisban van, úgy élvez.

Az hogy mivel érem el nem lényeg. A lényeg az hogy èn okozom neki nem más. Imàdom.megvalósítani a baràtnöm vágyait minden téren.


Szóval ha te egy tàrgyra vagy fèltèkeny az a nem normális. Soha nem fogja pótolni a te farkad mert mindkettő màs èlmény.

Van hogy hanyatt fekszik, szopja a farkam miközben a vibrivel dugom, vagy dugom és szopja a vibrit. Hatalmasat èlvez így.

Amire figyeljetek:

Ne legyen ilyen minden nap mert eleszti a varázsàt.

Ha hasznsljátok előtte legyen pàr orgazmusa anélkül, csak utàna vegyétek elő. Ha ezzel elélvez a farkadtól màr nem fog.

Maradjon kúlönlegesség, unikum.

Ha kérdésed van írj privit vagy akár itt is.

2020. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából az orgazmussal nincs gond, mind orális mind hüvelyi úton szokott orgazmusa lenni. Kaptam jó tanácsokat, igyekszem megfogadni. Már az segített, hogy kiirtam magamból.
2020. nov. 6. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Vágj bele és élvezd ahogy örömet okozol vele.
2020. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kapott tolem a baratnom, egy 23 centis 5-6 centi vastagot, ami kb ketszer akkora mint az enyém..

Azert kapta, mert ha szeretne kiprobalni egy nagyot, akkor inkabb vibratorral elje ki a dolgot mint igazival. Nemigazan zavar, de tenyleg durva hogy mennyire elvezi. Gondolj arra hogy neki milyen jo, ne azzal hogy jobb nalad a vibri. F

2020. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!