Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire valoszinu, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire valoszinu, hogy erzem egy palin hogy tetszem neki, amikor ram nez? Vagy ezt valoszinuleg csak bekepzelem, mert nekem is tetszik? 18/L

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 07:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Amikor egy osszefutunk vhol (rajunk kivul sokan vannak ott) akkor viszonylag sokat is nez engem.
2020. nov. 7. 07:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Erdekel
2020. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szándékait most nem vizsgáljuk, de valószínűleg bejössz neki.
2020. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető! A női megérzések néha csodákra képesek!

De azért igyekezz inkább reális maradni, nehogy csúnya pofára esés legyen belőle!

2020. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy a szandekait nem vizsgaljuk?
2020. nov. 7. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
#5, azt, hogy pontosan mit szeretne tőled, azt most nem vizsgáljuk, csak feltételezzük, hogy tetszel neki.
2020. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két eset van.

Van amikor beképzeli az ember, mert ő is akarja és ezért érzi.


És van az az eset (függetlenül attól hogy neked tetszik-e vagy sem) amikor van az embernek egy ilyen megérzése (lehet akár női megérzésnek is nevezni) amikor nem tudod megmagyarázni, semmi extrát nem mond vagy tesz mégis érzed hogy van valami.


Egyébként nem vagyok ilyen spirituális típus, de nőként nekem is sokszor vannak ilyen megérzéseim x dologgal kapcsolatban és ezek általában bejönnek.

Nem szabad alábecsülni😀.

Persze azért igyekezz reális is lenni.

2020. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, miért ne?

A tekintet sokat elárul.


Van egy pasi, akivel mindig egymás szemébe nézünk jó mélyen, akárhányszor találkozunk, és mindig visszanéz rám az ajtóból, ahogy én is rá.

Amikor előtte állok, végignéz rajtam, nem is rejtegeti. Látom ahogy a nyakamtól kezdve a lábamig végigmér.

Szinte vetkőztet a tekintetével.

Az már egy másik dolog, hogy nagyon bejön ez a pasi, és az sem zavarna, ha letapizna vagy ott helyben megdugna...


Szóval igen, a vonzalmat tekintetben is ki lehet fejezni.

2020. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!