Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szoktak itt, a szexualitá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szoktak itt, a szexualitás kategóriában beszélgetni privátban, van párotok?

Figyelt kérdés

Mennyire komoly, hosszú kapcsolatban vagy? Mennyire mélyen mész bele a beszélgetésbe? Csak amit még a párod előtt is felvállalnál, vagy azon is túl?

Végül: nemed?



2020. nov. 7. 21:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
nincs
2020. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Témától függ, ha azt érzem hogy nem csak szexet akar a lány/ nő akkor próbálok vele ismerkedni, tavaly egy pár randi egy hozzám hasonló korú nővel össze is jött. 41 f
2020. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Azon túl is, házas vagyok 14 éve


N

2020. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Most épp nincs, de mikor volt, akkor is itt voltam. Legutóbbi 1 éves kapcsolat volt. Párom nem tudott róla, valószínűleg már az is kiborította volna hogy itt leírok (akár anonim) magamról intim dolgokat. Viszont nem is flörtöltem senkivel. Még most szingliként se teszem. Legtöbbször csak beszélgettem 1-2 emberrel arról amit a kérdésében feltett vagy hogy ki mit szeret milyen típus vagy egy konkrét témáról mi a véleménye, volt akinek meséltem a kapcsolatomról, ő is az övéről (nyilván szexualitás témában). De sosem küldtem képeket pasiknak és sosem sexchateltem! Az már nálam nem férne bele.

24L

2020. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Nincs, 28 N

Már nem nagyon beszélgetek itt, mert nincs értelme.

2020. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Van párom. Az, hogy a beszélgetésbe mennyire megyek bele, függ a beszélgető partnertől is.


36N

2020. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Van, 20 éve, minden belefér, a beszélgetésen túl is. F
2020. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nincs párom! F.
2020. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Van párom 5 éve, az hogy miről beszélgetek, és mennyire megyek bele, az a párt erről is függ.

F30

2020. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szintén van párom. A másiktól függ mennyire megyünk bele egy adott témába, de nem, nem feltétlenül vállalnám a párom előtt. Ő viszonylag konzervatív, én nem. Tagadni nem tagadnám, de magamtól nem mondom el neki.
2020. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!