Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szoktak itt, a szexualitá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szoktak itt, a szexualitás kategóriában beszélgetni privátban, van párotok?

Figyelt kérdés

Mennyire komoly, hosszú kapcsolatban vagy? Mennyire mélyen mész bele a beszélgetésbe? Csak amit még a párod előtt is felvállalnál, vagy azon is túl?

Végül: nemed?



2020. nov. 7. 21:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Van párom, ettől még beszélgetek itt.

Nemem - tökmindegy nem kérek privit, köszi :)

2020. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Van,de mintha nem is lenne,voltak itt mindenféle beszélgetések.
2020. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Van párom. Beszélgetni sok féle módon beszéltem már a felszínestől az egészen komoly, mély beszélgetésig. A párom nem tud róla, vele nem lehet ennyire nyíltan mint itt.
2020. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van párom, de csak beszélgetek!

F

2020. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Igen, van férjem. És nem szeretném ha látná. 🤭🤫😉
2020. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

16 éve vagyunk együtt. És nem kell mindent tudnia. Nyilván ha minden rendben lenne akkor nem lógnék itt 🤔

N

2020. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
28 éves kapcsolatban élek. Belemegyek bármibe, ha van rá vevő. És nem közlöm párommal hogy itt beszélgetek. 47F
2020. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen van férjem. És nem tudja hogy itt lógok 😉
2020. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hmm. Amit a 16 os ír abban nagy igazság van.


Nekem most sajnos nincs párom, így aztán mindenbe belemegyek bárkivel, még a legintimebb dolgokba is. Van úgy hogy privátvan, van úgy hogy e mail címet cserélünk.

Én azt vettem észre, hogy akik normálisak, és nem füllentgetnek, kamuzgatnak, azoktól sokat lehet itt tanulni.

54f.

2020. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is beszélgettem itt, amikor volt, meg akkor is, amikor nem volt. Ebben nem értem, hogy hol a probléma... Annyi a különbség, hogy amikor nem volt, akkor találkoztam is innen. :D
2020. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!