Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SOS! Anál szex után folyamatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Anál szex után folyamatos szellentési inger, folyás. Ez normális?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap először a fenekembe élvezett. Azóta egész éjjel szellentési ingerem volt és néha jött is levegő és folyást tapasztaltam. Normális, hogy ennyi ideig folyik vagy már fel kellett volna szívódnia? A szellentési inger az lehet hogy a sperma miatt van?
2020. nov. 8. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10 Igen nekem ugyanez szokott lenni kutya pózban. És ugyanígy van mint neked, hogy nem egyből hanem pár óra múlva vagy reggelre jönne ki a levegő és a cucc.

Szerintem ez normális. Nem lesz tőle semmi bajod és erőlködni se kell h ki jöjjön utána egyből csak amikor érzed.

Ha nagyon sokat rakosgatja ki-be akkor fel tud annyira fujodni a hasam h kicsit fáj is, de az is elmúlik ha "kifujtam" magamból a levegőt.

2020. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen lehet, de más pózban amiben először szerettük volna, (lovagló) úgy sehogy sem akart bemenni, ezért döntöttünk a kutya póz mellett. De most már megnyugodtam, hogy nincs nagy baj. Elsőre szokatlan volt, másodjára már majd csak "rutinosabb" lesz. Remélem legalábbis.
2020. nov. 8. 19:18
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12 Persze legközelebb már tudni fogod. Kutya pózban megy belém a legtöbb levegő különben máshogy nem, de barátom imádja így sokszor van ez. Élvezem így is de lovagló is jó. Próbáljátok ujra amikor kitágított már kutyában.
2020. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!