Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után mondjam el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondjam el a barátomnak, hogy házasságig várni szeretnék a szexszel?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, a barátom 17, 3 hónapja vagyunk együtt. Viszont erről eddig még nem beszéltem vele.


A döntésemre vonatkozó megjegyzésektől kérlek kíméletljetek.


2020. nov. 8. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Már rég el kellett volna mondanod.

Ez nem egy olyan apróság, hogy pl nem szereted a padlizsánt.

Igazi gyökér hozzáállás megszívatni valakit ilyennel.

2020. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Azért fordított esetben ha nekem azt mondja a pasi 3 hónap után hogy a házasságig szeretne várni, tuti kiakadnék.

Nincs azzal baj ha te így gondolod, de mivel ma már ez nem egy átlagos hozzáállás, nem várhatod el tőle hogy ugyanígy gondolja.

Ülj le mond el neki, az se baj ha valami okot is tudsz mondani azon kívül hogy mert csak. De a legfontosabb, hogy add meg a döntési jogot neki hogy ebben a tudatban szeretne e veled lenni vagy sem.

2020. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%

A lehető leghamarabb mondd el.

Ha igazán szeret vár.

Ja nem, akkor sem fog várni, csak azt mindja neked.

2020. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%

Én a sok tuskó válaszolóval szemben tisztellek ezért!

Te ismered a barátodat, sejtheted, hogy hasonlóan gondolkodik e erről.

Valóban érdemes azért minél előbb sort keríteni rá, de nem kell elé állni és csak úgy közölni. Ha erre, ilyesmire terelődik a téma, akkor elmondod és annyi.

2020. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
3%
Majd rájön. 😄
2020. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel kellett volna kezdeni az ismerkedést... Szégyen hogy vannak ilyenek (hacsak nem zaklatás vagy erőszak áldozatai vagy betegek) máskülönben elítélem az ilyeneket. Csak vallásból vagy f*szom tudja milyen beütésből...
2020. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

Az ilyesmit már az első randin illene közölni, vagy méginkább az előtt.. te meg 3 hónapig nem voltál képes elmondani neki? :D

Nem csodálnám, ha olyan agyf-szt kapna tőle a srác, hogy a holdig repülnél úgy picsánrúgna :D Te idióta :D

2020. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, te mit szólnál ha megvennél egy kocsit, próba nélkül, és miután megvetted és a nevedre írtad, kapod meg, és akkor derül ki hogy hiányzik belőle a motor? :D
2020. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 menta34 ***** válasza:
67%
Kérdező gondold ezt át. Az egész életedet agyon vághatod. Azért mert a vallásos szülők, nagyszülők szenvedtek neked nem kell. Gondolkozz.
2020. nov. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2022. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!