Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt csinálhatom a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csinálhatom a barátomnak vagy rossz vége lenne?

Figyelt kérdés
Többször gondoltam rá az évek során, hogy milyen jó lenne azzal keltenem, hogy elkezdem orálisan kényeztetni mikor még alszik. Felhoztam neki egyszer a témát, de elterelte a szót. Barátnőm szerint ilyesmivel vigyázzak, mert konszenzus hiányában akár fel is jelenthet szexuális erőszakért.
2020. okt. 31. 18:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Mivaaaan? Max ha Amerikában élsz, és egy utolsó idióta, sggfej pasi a barátod.
2020. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki szereti, ha orális szexszel ébresztik, úgyhogy vigyázz vele :)
2020. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan ha cselelvőképtelen állapotban van akkor szexuális zaklatásként fogható fel ez a tett ugyanakkor ha ilyenen kell gondolkodnod akkor nem értem minek vagytok együtt soha megsem fordult ilyesmi a fejemben hogy a párom ellen feljelentést tennék de ugylatom neked sincs jobb dolgod így szombat este mint ilyeneket kitalálni
2020. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Párom sem szereti ha így ébresztem mert többnyire azért áll neki reggel mert pisilnie kell.

23n

2020. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem találok ki semmit, ez valós problémám. 3 éve vagyunk együtt, nem hiszem, hogy megtenné, de jogilag megcsinálhatná. Olyan vagyok mindenben, aki a létező legrosszabbat tételezi fel.
2020. okt. 31. 18:57
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Feljelenteni a barátnőmet mert nem kérdezte meg reggel hogy lecummanthat? Az korrekt. Mik vannak.
2020. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm szokott így ébreszteni néha. Meg én is ébresztettem már őt azzal, hogy a farkamat igazítottam be neki a puncijába. :D Egyikünknek sem volt eddig még ellenére a dolog. Engem maximum olyankor zavarna az ilyesfajta korai ébresztés, ha fáradt vagyok, plusz időre kell kelni, és nem hagy aludni miatta. De ezzel ő is tisztában van, úgyhogy csak hétvégén csinálja, ha csinálja. :)
2020. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A feljelentés rész szerintem erős túlzás.

Az én párom személy szerint nem szereti, túlságosan kell pisiljen ilyenkor.

2020. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Jaj mar, nevetséges. Az ember nem jelenti fel a párját, mert leszopta 🤯🤯 szopd le nyugodtan, nagyon fog neki örülni. De lehetőleg szombat vagy vasárnap reggel.
2020. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Jézus mekkora nyomorék egy pasi🤣🤣
2020. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!