Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szituációk szex kezdeményezésé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szituációk szex kezdeményezésére? Nektek mi tetszik srácok? 23/L

Figyelt kérdés
Pl.nyakra csók vagy az ölébe üljek? Írjatok lehetőségeket, fantáziákat.

2020. nov. 8. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ezek jó ötletek. De még az is úgymond egy jó célzás lehet, ha megjelensz előtte pucéran. Persze, ha együtt laktok és nincs semmi zavaró tényező. De például az is jó lehet, ha elkezded masszírozni vagy te kérsz egy masszírozást.
2020. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dekoltázs, vagy lenge ruha. Nekem ezek a gyengéim.
2020. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csók a nyakamra, markolj rá a farkamra, ülj az ölembe és fészkelődj rajtam, kapd be az államat és szopd le, csókolózz vele is, szexi ruha, invitálj a tus alá, masszázst adsz és végigcsókolod a testem közben, pucérkodsz, úgy edzel előttem otthon, hogy pucsítasz. 32F
2020. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a jó öreg csábosan a szemébe nézek majd letérdelek forgatókönyvet szoktam gyakran alkalmazni, eddig senki sem panaszkodott:D
2020. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szituáció? Ha a pasi rád van gerjedve akkor nem kell szituációs forgatókönyv elég ha látja rajtad "benne lennél" a többit megteszi magától :) Ha a pasid akkor nyugodtan támadd le, térdelj elé a legváratlanabb pillanatokban - tetszeni fog neki hidd el.
2020. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
pózolgatás ami izgat, meg ilyesmi
2020. nov. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ha spontán rám mászik valami más közös tevékenység közben (persze nem árt, ha előtte volt már egy kis incselkedés, és nem nagymamás szerelésben volt - az egész nap egy előjáték)

vagy szexi ruha (mármint nem egyszerűen szexi ruha, hanem olyan, amit szexhez kívül semmihez nem szokott felvenni, szóval egyértelműen jelzi)

de ha ki vagyok éhezve, az sem zavar, ha simán nekem szegezi, hogy van-e kedvem szexelni

2020. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ölbe ülés nekem eléggé bejön, a nyakpuszi az engem már inkább bosszant valamiért, régebben pedig szerettem. De már jobban szeretem ha valaki belevág a dologba, nem pedig körülírja.
2020. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszene ha felvenne valami szexi tornadresszt, bodyt vagy catsuitot, vagy valamilyen fényes cicanadrágot.

Vagy miniruhát popsi pluggal... biztos hogy nagyon gyorsan elkapnám a barátnőt. Én ilyeneknek nagyon tudnék örülni.

2021. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!