Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy zárkózottabb fiú hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózottabb fiú hogy mutatja ki, hogy tetszik neki valaki?

Figyelt kérdés

Egyetemi környeztből ismerem. Sok közös óránk van, néha észreveszem, hogy néz, majd hirtelen elfordul, szóval gondolom, nem akarja, hogy észrevegyem, máskor meg viszont rám sem néz és észre sem vesz, még akkor sem, ha ott állok mellette.

Nekem tetszik, és ezért az is simán lehet, hogy csak túl sokat látok bele.


Szerintetek lenne érdemes beszélgetni vele? Vagy ha akarna valamit, ő úgyis kezdeményezne?



2020. okt. 17. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha nekünk kell eldönteni, hogy beszélgess-e valakivel, aki tetszik, akkor tessék: beszélgess vele!
2020. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Téged senki nem kért meg semmire. Ez egy kérdés, amire az olyanok válaszát várom, akik voltak hasonló cipőben, azaz volt zárkózottabb párjuk vagy ők maguk azok. Tudom, hogy nem minden ember egyforma és a zárkózottság sem minden, de kíváncsi vagyok, hogy az ilyen csendesebb fiúk is kezdeményeznek-e, ha tetszik nekik egy lány vagy ők jobban kivárnak?
2020. okt. 17. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#20.39 Bocs, de nem jelezted, hogy hozzám nem szól a kérdés. Én azt javaslom, hogy ha tetszik valaki, vedd fel vele a kapcsolatot, ne kezdj játszmázásba!
2020. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Annak szól ez a kérdés is, csakúgy mint minden más, akinek van valami relevanciája benne. Én pl. nem értek a politikához vagy a gazdasághoz, így nem is írogatok abba a témakörbe.


Nem szeretnék játszadozni, de nem tudom elképzelni, milyen okkal mehetnék oda hozzá. Plusz egy kicsit úgy gondolom, hogy még mindig a fiú dolga a kezdeményezés.

2020. okt. 17. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha zárkózott akkor nehezen fog kezdeményezni és sokat kell várnod! Ha nincs sok tapasztalata sem akkor pedig a jeleket sem ismeri fel ha adsz neki. Gyorsabban haladtok, ha egy Te kezdeményezzal. Írj rá FB-on például. Kérj el tőle valami jegyzetet amiből közös órátok van. Aztán onnét már folytathatod.
2020. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!