Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hol talált szexpartnert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol talált szexpartnert, alkalmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem fizetősre gondoltam. Nem vagyok olyan ocsmány, csak nehezen megy az ismerkedés.

Jó lenne pár ötletet

Felnőtt férfi vagyok, csak hogy ne sulis dolgokat mondjatok


2020. nov. 11. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
itt és chat oldalkon sem nehéz, ha normális vagy
2020. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Itt lehet,nekem is volt.
2020. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jelentkezz

F

2020. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
en itt is szoktam bar nehez sajnos normalisabbakat talalni :)
2020. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is keresek egy normális nőt..

De elvannak bújva.. Nem találok egy normális nőt sem,akivel lehetne kapcsolatot létesíteni.

Pedig keresek... De nem találok..

23f

2020. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Itt biztos, hogy nem találsz senkit.
2020. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Goldengate. N
2020. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aszongya' hol is... buliban, fesztiválon, szórakozóhelyen, swingerkluban, többes partin, vonaton, zöldségesnél sorban állva, házibuliban, kollégiumban stb. ja igen még internetről is. Szóval ismerkedni BÁRHOL lehet!

A rossz hír hogy ha nem kezdeményezel akkor viszont sehol... nincs olyan hely ahol két mondat után rádugranak a nők (bizony még swingerben is neked kell odamenni és megkérdezni beszállhatsz-e). A másik hogy akár alkalmi, akár "normál" kapcsolat szimpátia, vágy elengedhetetlen hozzá. Azt meg fel kell ébreszteni, s nem akarlak elkeseríteni de a nők utálják a farokmutogatókat, meg a "demegdugnálak" egy agysejtűeket. Ha alkalmizni akarsz akkor alapból jónak kell lenned csajozásban - méghozzá nagyon-nagyon jónak (nem feltétlenül Adonisz, de külső, stílus, kisugárzás elengedhetetlen), bőven túltéve az átlagon.

Szóval barátom tanács: vagy lemész egy swingerbe (a covid után), vagy ne az alkalmira hajts hanem a "normál" kapcsolatokra. Hidd el nekem ugyanolyan jó úgy is a szex - sőt azt kell mondjam a pároddal ha szeretitek egymást sokkal jobb!!!

2020. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!