Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az ilyesmi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az ilyesmi? Vagy nekem volt szerencsém? Egy lány leszopott egy fuvarért cserébe.

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit régebben történt, de még mindig nem tudom hova tenni. Gyakran ingázok autóval egy városba, és néha ismerősöket is viszek, akik pótolnak az üzemanyagba. Van egy csaj is, akit egyetemre szoktam vinni, többször is. Elég visszahúzódó, komoly csajról van szó. Egyik alkalommal ketten utaztunk a városba, és beszélgettünk. Kicsit oldódott a hangulat, és elkezdtünk a szexről beszélni, meghogy a szex milyen jó fizetőeszköz. Egyszercsak váratlanul megfogta a farkam, és mondta, hogy álljak meg. Megálltam, lehajolt, és lecummantott. Teljesen lesokkolt, meg ugyanakkor baromira élveztem is, de nagyon meglepett. Az az út természetesen ingyen volt, de szégyelltem felhozni utána a témát megint, és sajnos nem is volt több alkalom, hogy ketten utazzunk. Viszont állandóan azon tűnődök, hogy akkor milyen sok eset lehet, mikor a csajok ilyesmivel intézik a tartozásukat, vagy akarnak kedvezni valakinek. Vagy csak nekem volt szerencsém?

2020. nov. 13. 11:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem fizetség volt! Hacsak tényleg nem volt nála pénz. Én felhoznám újra de jóval többet akarnék és nem fizetségként hanem rendes normál kapcsolatért.
2020. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyébként ne valami topmodell csajt képzeljetek el. De maga a helyzet és az egész sztori nagyon izgató számomra. Kár, hogy most nem kell vinnem egyetemre.
2020. nov. 14. 07:35
 23/24 anonim ***** válasza:
62%
Valahol olvastam egy nő meglátását erről a dologról: "inkább legyen 15 cm bennem, mint 15 km a lábamban."
2020. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23

Ez nagyon jó, és végülis igaz is :D

2020. dec. 7. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!