Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális trauma után hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális trauma után hogy lehetne teljesen normális életet élni megint? 21F

Figyelt kérdés

16 évesen volt az első kapcsolatom ami elég brutálisra sikeredett. Ott a párom bántalmazott(azon a ponton rúgott, szex közben elintézte hogy fàjjon, bekattant és megtépett) mivel valami pszichés gondja volt ami az elején nem mutatkozott ki, a végen megcsalt. Emiatt annyira nagy "fal" lett a szexualitás miatt nálam,hogy mindenki azt hiszi meleg vagyok, mert nem tudok szexuálisan ránézni a lányokra.. Tudom, hogy az én saram mert segíteni akartam neki és elviseltem ezeket.. Én úgy gondolom talán egy jó tapasztalat megoldaná de a 2 dolog üti egymást. Valakinek valami ötlete erre van?


Előre is köszönöm.



2020. nov. 14. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
persze, pszichológus! ;)
2020. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szakemberhez kellene fordulnod szerintem. Ők tudnak segíteni.
2020. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 éve járok hozzá, egyéb gátlás miatt is, de erre még annyit nem sikerült beszélnünk, csak azt,hogy elnyomom magamban a szexuális dolgokat teljesen.
2020. nov. 14. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Pedig ezt is elő kellene hozni a továbblépésed érdekében. Tudom, nehéz lesz először, de már az a jó döntés, lépés, hogy felismerted, hogy neked ezzel foglalkoznod kell, és segítséget kértél. Kitartás:)!
2020. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Menj ki az erdőbe, keress egy vastagabb botot, szemelj ki egy fát és jól verd el! Közben éld bele magad, hogy most annak a csajnak adod vissza, aki ártott neked! Ha van más személy, akkor azt is tángáld jó alaposan el! Közben üvöltsél, káromkodjál, add ki a dühödet, fájdalmaidat, minden rossz érzésedet a személlyel kapcsolatban. Légy felszabadult, add ki magadból a gátlásaidat, addig püföld a fát, míg kimerülsz, eltörik a botod. Fontos! Teljes erőbedobással, átélléssel csináld a feladatot! Közben mondod, hogy én egy nagyszerű ember vagyok, engem csak pozitív emberek vesznek körül. A szexuális teljesítményem tökéletes, ezentúl ezt senki nem teheti tönkre!

Sok sikert!

2020. nov. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!