Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? A Barátnőm szadist...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A Barátnőm szadista de én nem! Nekem teljesen normális a szexualitásom. Elhagyni sem akarom, mert ő az első olyan nő aki a partnerem a mindennapokban, nempedig rajtam csüngő vérszívó. Ráadásul még szép is, de amit akar az nekem SOK!

Figyelt kérdés

Nem megyek bele a részletekbe mire vágyik, csak 3 mondatban foglalom össze:


El akar verni és taknyos kisgyerekként akar kezelni.

Meg akar dugni egy műizével.

Be akar pelenkázni...


A hétvégén beszélgettünk erről és rendkívül elment a kedvem az egésztől. Persze nem 10 perces beszélgetés volt, hanem sokkal komolyabb arról, hogy mi az ami őt kielégíti és mi az amit nem kap meg tőlem és ez csak a jéghegy csúcsa. Ő is szeret engem és ezért beszélgetett el velem. Mit tegyek? A megdugáson kívül még lehet belemennék, de az nekem borzalmas lenne hogy a belembe dugjanak valamit :S


30/f



2018. jan. 31. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Arra, hogy 1000-ből, ha egy pasi kifog egy igazán perverz kis szukát és pont az a pasi nem tudja értékelni.
2018. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nem szeretem ha ütnek vagy ha dugnak...
2018. jan. 31. 17:48
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Egy nagy libidójú pasi, már 12 évesen rájön, hogy milyen jópofa, ha a prosztatáját is birizgálja, nemcsak a brét veri. Az ilyenekből lesznek aztán az igazán perverz kanok. Na te nem ez a fajta vagy, szóval keress egy magadfajta csajt inkább, akinek szintén elég a misszionárius póz, aztán ne idegesíts azzal, hogy megint egy újabb perverz csajnak van szürke kisegér palija.
2018. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Bocs, talán nem kellett volna ilyen nyersen fogalmaznom, de agyfaszt kapok, amikor egy férfi picsog, hogy túl perverz a nője (vagy a nő panaszkodik, hogy balfék a pasija), miközben én meg alig találok egy jó kis perverz rüfkét.
2018. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

A barátnőddel sincs minden rendben...

Én a helyedben nem erőltetném a dolgot, mert keserű szájízzel fogtok szakítani a végén. Keress inkább egy hozzád illő csajt. 33N

2018. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Cseréljünk...
2018. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Itt mutatkozik meg, hogy a sok női "nem"-leges válaszok mögött a valóságban mégis vannak érdekes gondolkodású nők...

Ne menj bele, ismételten beszéljétek meg a dolgot. Vezesse le a vágyát mással a barátnőd (sport, boxzsák, stb).

2018. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ceruzabácsi ***** válasza:
26%
Ne hisztízz...
2018. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Cila-Bila ***** válasza:
0%
Csak ijesztget, mert látja, hogy milyen pipogya vagy, csak arra való vagy hogy bepelenkázzanak. Még jó hogy nem akar kettőbe fűrészelni, vagy mérges kígyót feldugni a popsidba. Vannak ilyen agybajos csajok.
2018. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ennek megcsalás lesz a vége. Nagyon szar az, ha el kell fojtanod a vágyaidat és nem lesz hosszútávú a dolog, hiába szeret.
2018. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!