Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatnám a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatnám a páromtól, hogy néha elmenjünk normális helyekre is?

Figyelt kérdés

Nyáron kiülni valami parkba inni a haverjaival, télen pedig egy lepusztult, olcsó prolikocsmába, ahol fűtés sincs. Nagyjából ennyi a közös program.

Ha visszautasítom ezeket a csodás szórakozási lehetőségeket, akkor a fejemhez vágja, hogy márpedig nekem semmi nem jó, nincs kedvem vele sehova menni és milyen aszociális vagyok...

Lenne pénze alkalodmadtán mozira, étteremre, de nekem egy kirándulás is megfelelne. Én kevésbé állok jól anyagilag, de mindennek ki szoktam fizetni a felét. Neki a nyaralásunk aprópénz volt, én egy évig gyűjtögettem (diák vagyok), mégis forintra pontosan kiperkáltam a részemet.

2 évig távkapcsolatban voltunk, örültem az együtt töltött hétvégéknek, bármi volt a program. Azért reménykedtem, hogy kicsit megváltoznak a dolgok, ha majd együtt élünk, de ő nem nagyon mutat hajlandóságot a szabadiőnk minőségibb eltöltésére.


2017. dec. 2. 14:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Neki ennyire van igénye. Én nem lennék vele eggyütt.
2017. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
És miért vagy vele? Vagy neked is csak erre a szintre van igényed - legalább is a partnered terén?
2017. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem VÁRHATOD el, NEKI ez az, amire igénye van.


Ha neked - érthetöen - ennél több kell, akkor keress megfelelö partnert hozzá, ne maradj egy ennyire primitív lénnyel.

2017. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Elvárni bármit lehet, de ha nem akarja, nem csinálja. Keress egy olyat aki igen.
2017. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ez veszett fejsze nyele... 49F
2017. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Mégis vele vagy, nem mással.
2017. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Minek varnad el? Neked lathatolag egy ilyen ferfi megfelelo szinvonal.
2017. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mivel nem vagyok túl szép, örülhetek, hogy egy ilyen rendes férfi szóbaállt velem, kitart mellettem, nem csal meg. Nem nagyon válogathatok...

A helyzetemből kellene kihoznom a maximumot, és hatni rá, hogy eljárjunk szórakozni, nem kidobni, és várni arra, hátha találok egy hasonlóan normálisat, akikkel még a kikapcsolódást illető igényeink is egyeznek.

2017. dec. 2. 16:17
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez a "rendes férfi" nyáron a parkban iszik, télen egy lepusztult proli kocsmában. Nos, az ilyen férfi örülhetne inkább neki, hogy van egy rendes, tisztességes barátnője. Építs inkább önbizalmat és hagyd ott, keress egy tényleg rendes férfit, mondjuk olyat, aki nem iszik. Ugyanis akinek az ivás a hobbija és a szabadidő hasznos eltöltése, jó eséllyel hamar alkoholista lesz. Ilyennel akarsz családot tervezni, együtt élni? Ennél még egyedül is jobb....csak úgy mondom. Amúgy meg nincs olyan, hogy senkinek sem kellesz, csak egy embernek a világon.
2017. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szervezz te is programokat, mondjuk hétfőn online veszel 2 mozijegyet, szerdán szólsz neki, hogy szombaton moziba mentek. Ha ellenkezik, akkor mondd meg h már kifizetted és nem lehet visszaváltani. Szóval "sajnos" muszáj lesz elmennetek. Persze olyat válassz, ami neki is tetszik. De ez csak egy példa volt. :D


Vedd kezedbe az irányítást!

2017. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!