Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek undorodni a páromtól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek undorodni a páromtól a mohósága és testsúlya miatt. Ez normális?

Figyelt kérdés

3 éve jöttünk össze, akkor is 'kerekded' volt, de olyan aranyos husis szinten, amilyen testalkatot nagyon szerettem (nekem jó, ha egy férfin van mit fogni).

A kapcsolatunk elején viszont gyakran kiábrándítónak éltem meg a mohóságát. Azzal önmagában nincsen gondom, hogy sokat eszik, de mindent amit elérakok mohón befal negyedannyi idő alatt, mint én. Ha megosztom vele a saját kajám mindig nagyon sokat vesz belőle és keveset hagy nekem. Nincs benne ezen a téren semmi önmegtartóztatás, ha kaját lát, elszáll az agya és nem érdekli más, csak hogy jóllakjon a finom étellel.

Azóta hogy eltelt 3 év, még többet eszik, még mohóbb, és jól meg is hízott, ami nekem nem tetszik. Jelenleg 140 kilós, és ennek meg a mohóságának a tudata kezd nagyon kiábrándítóan hatni rám. Sok jó tulajdonsága van, de azt hiszem ennek következtében kezdek kiszeretni belőle, már a szexet sem kívánom vele.


Finoman közölgettem már vele, hogy fogynia kéne meg sportolnia, de nem veszi ezt komolyan, őt nem érdekli a testsúlya.


Ilyenkor mi a teendő? Le lehet küzdeni az undort, vagy rá lehet venni valahogy a partnert a fogyásra? Normális hogy emiatt undorodom a páromtól?


23N


2019. ápr. 10. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen normális. Nekem is volt egyszer egy ilyen pasim, sajnos. Én is megundorodtam tőle. Egyre kövérebb lett és folyton zabált, nem is érdekelte, hogy ez milyen visszataszító. Szakítottam is vele, de nem csak emiatt, más bajok is voltak vele. Mondjuk egy idő után nekem már ez az egy is elég lett volna.
2019. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Mond el, hogy gusztustalannak látod, már nem vonzódsz hozzá. Nagyon fiatal vagy, ne ragadj benne egy döcögő kapcsolatban. Ez csak rosszabb lesz. Ha meg lefogy, köténye lesz és fizethetitek a plasztikát. Keress olyat aki ismeri a határokat.
2019. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem normális, hogy ezt érzed. Ha nem vette komolyan, akkor mond egyre komolyabban, hogy téged ez igenis egyre jobban zavar.
2019. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
A dolgoknak lelki eredete van. Mint a legtöbb ilyen dolognak, ennek is a szeretethiány az oka. Sokan elfelejtenek csókolózni, ölelkezni, pedig ha ilyesmiket is adnál neki, akkor közösen is könnyebb lenne megoldást találni, együtt fogyni egy-egy kicsit, stb.32N.
2019. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Döntés elé állítod, hogy vagy a kaja, vagy te=lefogyni. De sanszos, hogy a kaját fogja választani a falánk állatja.
2019. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ahogy te magad is leírtad nem a rajta lévő felesleggel van problémád elsősorban, hanem azzal, hogy nincs önmegtartóztatása, nem képes kontrollálni az állatias ösztöneit, emiatt megveted és nem tudsz rá felnézni. teljesen jogosan teszem hozzá. ő a szemedben olyan mint egy éhes kutya aki ha kaját lát zabál, nem létezik számára semmi, megszűnik a külvilág. nem érdekli, hogy neked mennyi marad ő önző módon csak arra gondol, hogy a nagy zsíros testét táplálhassa.ezt leszámítva igénytelen és nem is izgatja különösebben ha te emiatt már nem fogsz hozzá vonzódni. röviden összegezve a pasid gyenge, nincs akaratereje és önmegtartóztatása, véglény szinten van, önző és igénytelen. tényleg kell ő neked?
2019. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a probléma ott gyökerezik, hogy nem zavarja őt hogy elhízott mivel te szereted, elfogadod őt így. Mármint az életemben nekem akkor volt meg a nagy lépés mikor átestem a szakításon, teljesen elhanyagoltam magam és elhíztam aztán ott voltam a semmi közepén és a közérzetem miatt muszáj volt belevágnom hogy végre olyan életet éljek amiben jól érzem magam a saját bőrömben. Nem arról van szó hogy erőltesd rá mert erőltetve senki nem fog megváltozni, hanem próbálj meg puhatolózni, esetleg edzetek közösen, adj neki kevesebb kaját. Kis lépésekben haladj vele. 21/F
2019. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normálisak az érzéseid. Nehéz egy olyan emberre felnézni, akiben nincs kontroll. Azon kívül, hogy esztétikai probléma, súlyos egészségkárosító hatása van 140 kg súllyal élni. Van a rokonságban hasonló súlyú ember. A térde tropára ment, már a kerekesszékes életére készül, ahelyett, hogy lefogyna. Magas vérnyomással is küzd, egyszer már majdnem elment, úgy mentették meg a sürgősségin. Őszintén egy ilyen emberrel, hogy lehet jövőt építeni, családot tervezni? A gyerekek elől is elenné a kaját?
2019. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, valami apuci testű pasiról lesz szó, de a 140 kiló már súlyos orvosi eset.
2019. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már vágósúly...
2019. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!