Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek ebbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés

Adott 1 pasi. Átlagos külső, sportos, emellett gazdag. Felajánlotta, hogy olyan életet biztosít nekem amilyet csak szeretnék. Együtt élnénk, ő néha elutazik munka és egyéb miatt, én addig költhetem a pénzét, élvezzem a luxust.


N


2020. nov. 17. 09:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Minden nő ilyen életről álmodik. Mindegy az is, ha verik, meg megalázzák, csak ne kelljen elmennie dolgozni. Cselédre meg már csak telik, hogy legyen aki mos, főz, takarít, mert Úrinő bizony nem fog. Csak a szoli, a fodrász, a körmös, a kozmi, a 3D pillák, a 4D pillák, a gyűrű, a lábtyű, a tetoválások, a fogdísz, a póthaj, a bokalánc, a gyémnát fülcsi, a rubintos piercing, a rucik, a cipők, a táskák, a Dolce, a Guess, a Vuitton ... minden amiről leget isntaposzt, TikTok vidinyó, meg F@szbuk bejegyzés.
2020. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is adok neked havi 2 millàt ha akkor duglak meg amikor akarom. Nálam luxus körülmènyek között élhetsz.

Ja ..... igérni én is tudok.


Mondd neki hogy csináljatok szerződést közjegyző előtt az igéretekről. Na így már mindjárt más lesz a helyzet .... elmegy a kedve attól hogy egyèbkènt is ostoba nőket hülyènek nézzen.

Ő csak szimplàn ingyen akar kúrogatni amíg meg nem ún, majd jöhet a következő liba.

2020. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
10-11 éve ismerem az illetőt, csak most változott közöttünk a kapcsolat és ezért tette ezt az ajánlatot
2020. nov. 17. 11:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy semmibe néz téged :)
2020. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14:

Én pont az ellenkezőjét gondolom

2020. nov. 17. 11:34
 16/18 anonim ***** válasza:

13

Papirozzátok le. Különben meg fog szivatni minden értelemben.

Sok ilyet láttam, a nő egy bőrönddel költözött, 5 év múlva ugyanúgy jött el.

Elbaszott 5 évet az életéből, semmilyen értelemben nem haladt előre.

2020. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megrak rendszeresen pénzért, igazad van biztos sokra tart :)
2020. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16 milyen szerződés az ilyen? Mármint házassági vagy mi?
2020. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!