Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, romantikus lágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, romantikus lágy enyelgés vagy keményen tolt szex jön be nektek?

Figyelt kérdés

Gyertyafényes, többnyire csak simogatós, kedveskedő, lassú lefolyású szeretkezést kedvelitek jobban vagy a lepedőmarkoló, szinte ágyneműtépő szenvedélyt, amikor sportedzéssel felérő tempóban úgy megpakolnak, hogy utána alig tudtok lábra állni?

Persze, a változatosság gyönyörködtet, egyik, nem feltétlenül zárja ki a másikat, de azért meglehet határozni, melyiket kedvelitek jobban.



2020. nov. 17. 12:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikor milyenre van kedvem, de általában mindkettő jöhet ;)
2020. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom a rutinosabb lányok, fiúk már a vadabb szexet kedvelik. Erős tapsikolás legyen, de utána vágynak a gyengédségre.
2020. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Jó szövegek ezek, de itt magyarországon is akkor és ott lehet élvezeteket, ahol pénz van. Ahhoz hogy egy nő odaadja a testét és ne hisztizzen, nem elég a szó. A pénz, a külsőségek alapján választanak és inkább vannak egyedül, minthogy összeálljanak valakivel, vagy odaadják magukat valakinek, akinek nincs pénze. Ebben a kérdéskörben csak az maradt el, hogy mi vezet odáig, hogy valaki azt akarja , hogy keményen megpakolják. Mert most itt vannak őszinte nyilatkozatok, csak az nincs mellette, hogy ott vannak, ahol a pénz van.
2020. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem a pénzről szól. Barátnőm minőségbiztosítási vezető, én meg sima karbantartó vagyok. Akkor most hogy van ez?
2020. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Te ezt állítod, de egyébként nem belőletek kell kiindulni, hanem a rendszerből, ami mára kialakult. A többségről. Az a nő, aki jól néz ki, az beképzelt és arra vár, hogy felkarolja egy milliomos.
2020. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
könyörgöm ne jussunk már el a dugástól így a pénzhez, mi lesz a köv lépés gyurcsány vagy orbán? :D
2020. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Hol így, hol úgy. A változatosság győnyőrködtet..
2020. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
4%
Inkább a pénz gyönyörködtet.
2020. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

"mi lesz a köv lépés gyurcsány vagy orbán? :D"

Igen!

Én ugyanolyan tempóban szeretem csinálni, ahogy Dr. Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr is!

2020. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez annira egyéni és helyzetfüggő,hogy nem is értem,hogy mi értelme van ezeknek a kérdéseknek
2020. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!