Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves én pedig 19.

Már egy ideje próbálkozunk az első szex-el. Elég hosszúra elszokott nyúlni az előjáték van hogy már addigra mindketten lenyugszunk mire odaérnénk hogy betegye.

Alig sikerül betenni.. Van hogy úgy a lyuk se igazán van meg. Mert nehezen is fér oda..Elég hamar elkezd kellemetlen lenni ott lent. És nehéz úgy lennem hogy ne zárjam össze a lábaimat közben...

Vettünk gélt is de sajnos az nem kompatíbilis az óvszerrel így csak ujjal próbálkozott de van hogy az is fáj...Nem tudom mit ronthatunk el... Néha olyan érzés mintha nem menne be úgy rendesen arra amerre mennie kéne hanem ott belül a falat nyomja...

Már tényleg régóta próbálkozunk és nem tudjuk mi lehet a baj...

Nehezen tudunk átmenni a fájdalom részén és ő mindig abbaszeretné hagyni ha látja rajtam hogy fáj..

Esetleg tippek? Vagy mit csinálhatunk rosszul? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

Kérlek hagyjuk el a "kanos" férfiak válaszát...



2020. nov. 17. 13:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bemegy az ujja csak olyan kellemetlen érzés
2020. nov. 17. 14:30
 12/14 anonymousreview60 ***** válasza:
79%

Exemnek egy hónap után 10+-ik próbálkozásra ment be az akkori pasijával.

A te ujjad maszturbáláskor bemegy? Ha igen, akkor vegyetek síkosítót, maszturbálj, síkosíts, és amikor neked bemegy egy, de inkább két ujj, akkor folytassa a párod a saját egy majd két ujjával. Ha a párodnak nem megy be két ujja, akkor a péniszére főleg görcsölni fogsz. Igyál előtte. Ha a párodnak bemegy 2 ujja síkosítóval, akkor mehet be a pénisze, óvszerrel, a hüvelyedet előtte síkosítva.

2020. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyetekben rengeteget pettingelnék: nyalás, ujjazás, simán csiklósimogatás. Aztán így biztos eljön az a pillanat, mikor simán be fog csúszni. 10 voltam
2020. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt!:).

Igyekszem megfogadni a tanácsokat!

2020. nov. 17. 15:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!