Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ment el ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment el ennyire a kedvem a szextől?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. A párom 37. 2 éve vagyunk együtt, van egy 10 hónapos babánk. Régebben nem volt gond a szexel, igaz hogy mindig én kezdeményeztem. A párom férfi létére, annyira nem kívánja a szexet. Talán az alkohol is az oka, mert sajnos elég gyakran legurit pár sört.. Régen is néha veszekedtunk mert ő egyszerűen nem akart. Nincs más sem az én sem az ő életében és ez 10000 százalék, csak ő teljesen más vérmersekletu... Én nagyon szerettem a szexet, bármikor,barhol, sokszor spontán leszoptam, a kocsiban dugtubk stb. Sajnos mióta megszuletett a pici teljesen más minden. Ahogy említettem ő eddig se igazán kezdeményezett, és az elmúlt 10 hónapban nekem sincs igazán kedvem... Rengeteg a munkám, egy hatalmas házban élünk, semmim segítségem nincs a picivel, és amúgy nem panaszkodok, de mivel apa semmit nem segít a nap végére örülök hogy élek és abszolút nincs kedvem vele szeretkezni. Néha nagyon is úgy érzem hogy lenne kedvem a szexhez csak valahogy nem vele... Sok gondunk is van a párkapcsolatban, megingott az egész, de egyszerűen fortelmesnek tartom hogy anyagi okok miatt 4 hónapja nem dolgozik ( nincs raszorulva) egész nap itthon van velünk, és egy gyufaszalat nem tesz arrébb. Sőt! Inkább csak rendetpenkedik. Egy 10 hónapos baba. Meg a 570 m2 kiadja a leckét, és néha olyan furcsa érzésem van... Egész nap csak takarítok. Főzök, szegény gyerekkel foglalkozok amennyit tudok és nem értem hogy ő ezt miért nem értékeli? Mondtam már neki hogy ha napi fél órát segítene a háztartásban vagy a gyerekkel, lehet nem lennék mindig olyan rossz kedvű, hazisatkany és boldogabban élnénk... Szeretném ha szeretne és segítene néha egy picit. Vagy ha heti egyszer sétálna egyet a picivel amíg én rendbe tennem magam. Talán akkor a szex is ismét működne. Vagy ti mit gondoltok erről?

2020. nov. 18. 19:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
49%

Finoman szólva nem egy felelősségteljes döntés fél év után gyereket vállalni, persze értem, hogy becsúszott, de az nem jelenti azt, hogy meg is kell tartani, főleg nem egy olyan valakivel, akit nem is ismersz (mert fél év alatt nem lehet valakit megismerni, akkor sem, ha folyamatosan együtt vagytok, és aki mást állít, annak lövése sincs az emberismeretről). Persze ezen már kár rágódni, megtörtént, mindenki hibázik.

Szeretnéd, hogy rendbejöjjön a kapcsolat, de vajon mennyi ennek a reális esélye? A csávó nem veszi ki a részét a gyerekvállalásból, nem dolgozik, nem szexeltek (és gondolom semmi mást sem), gyakorlatilag 2 idegen vagytok akik egymás mellett élnek, és van egy gyerekük. Őszinte leszek, szerintem ha nem lenne sok pénze (és valószínűleg egy kis bűntudata), akkor ti már valószínűleg az utcán lennétek, és ezt most nem bántásból mondom, de az elmondásod alapján nagyon úgy tűnik, hogy nem sokat jelentetek neki. Szerintem a csávó nem akart gyereket, és a gyerek születése után teljesen kiégett. Én arra is nagy esélyt látok, hogy már régóta csal, csak nem tudsz róla. Ültesd le egyszer utoljára, és próbáld meg vele megbeszélni (persze előtte mérleged, hogy jóvá szeretnéd-e hozni ezt egy alkoholistával. Tipp: nem ). Ha továbbra is falakba ütközöl, akkor ő ezt nem akarja megbeszélni, tehát megjavítani sem, mert akkor ezek szerint számára ez már nem jelent semmit, és ebben az esetben lehet hogy jobb, ha a saját utadat kezded el járni. Persze ebben az esetben azt javasolnám, hogy még élj nála ingyen egy kicsit, elvégre ha megcsinálta a bajt, akkor vállalja a felelősséget is.

Nos, leírtam egy enciklopédiányi negatív dolgot, de mindig benne van a pakliban, hogy sikerül helyrehozni a dolgot, szóval sok sikert és szerencsét kívánok hozzá!

2020. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
37%

Bocsi, még egy gondolat az előző regényhez, mert láttam egy igen elmés commentet, idézem:


"Ne foglalkozz ezzel a sok keserű kárörvendő emberrel. Fáj nekik, hogy az ő férjük is lusta, de még jól se keres :D"


Nos, nyilván könnyű ilyenekkel takarózni, hogy jajj a sok irigy kutya csak irigykedik rád meg a nagy házadra. Na most a pénz nem minden, nyilván egy fontos dolog a mai világban, de nem az élet értelme. A pénz nem egyenlő a boldogságal. Ha a nagy ház ára az, hogy egy boldogtalan kapcsolatban élj, akkor szerintem nem éri meg.

Persze ezt nyilván azért mondom, mert az én férjem is lusta, és még jól se keres, de a helyzet az, hogy én vagyok a férfi, és bár a barátnőm nem keres túl sokat, de én nettóban is többet keresek mint magyarországon a bruttó átlagkereset, és valószínűleg 30 éves koromra (29 vagyok) már a saját házamban fogok élni amibe a barátnőmnek egy forintot sem kell beleadnia. De persze könnyebb azt feltétlezni, hogy lusta a férjem és jól sem keres, mert akkor nem kell elgondolkodni a mondandón. :)

2020. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
43%
A “lusta férjes vagyok”. Először is nyilván akinek nem inge... Nem hiszem el, hogy ezt még mindig el kell mondani :) Másrészt a válaszomat a sok parasztnak írtam, aki rögtön csak a pénz oldalát vette észre segítség kérésnek, majd egy jót kárörvendtek. Szerintem ez igenis keserű dolog, nem normális hozzáállás.
2020. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy NEKÜNK mi a véleményünk. Vele beszéld ezt meg.
2020. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!