Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen mellről? (Link)

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt, és 1 hete azt mondta hogy szerelmes belém meg minden ilyesmi, csak jobb lenne ha megműttetném a mellemet, mert neki bejönnek a nagyobb mellű lányok. Még azt is felajánlotta hogy fizeti, és innen tudtam hogy nem viccel, mivel tényleg kifizetné. Bár 25 éves, de olyan vagyont "örökölt" a nagyszüleitől amiből játsszva kijönne egy mellműtét. Mondanom sem kell hogy én ezen nagyon megsértődtem, meg nem is számítottam erre mivel 1 évig semmi baja nem volt a mellemmel. (vagyis nem mondta) Azóta nem is beszéltünk, meg próbál elérni meg bocsánatot kérni de én még mindig haragszom.

[link]

Ez természetesen nem én vagyok, de a mellméret illetve forma kB 95%-ra hasonlít az enyémhez.


2020. nov. 24. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jó úgy ahogy van
Hát, azért lehetne nagyobb/formásabb
67 szavazat
1 2 3
 1/26 Noren1989 ***** válasza:
72%
Szerintem van gond. Màrhogy fejben, nem mellekben.
2020. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

#1

Kifejtenéd miért?

2020. nov. 24. 23:20
 3/26 anonim ***** válasza:
13%
jobb lenne a műtét után
2020. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Így jó ahogy van.
2020. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5%
Ha kifizeti, csináltasd meg
2020. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
80%

1, ha eddig nem tetszett nrki, miért nem mondta, vagy miért jött össze veled?


A vagyonos rész abszolút hidegen hagy, csak kamukérdés làtszatàt kelti.


2, ha te eddig elégedett voltàl a melleiddel, mi inspiràlta a kérdést?

2020. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég barom a barátod. Nem jön be a melled, neked tetszik, viszont műttesd meg magad csak érte, ő kifizeti, hiszen neki kell. Azért a plasztika az nem olyan, hogy ledobok 2 kilót 2 hét alatt. Nagyon önző. Talán el is kéne hagyni.
2020. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
13%
na most ennek a képnek semmi értelme.
2020. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

1.Igazából erre a kérdésre még én is keresem a választ, szóval nem tudok válaszolni.

2.A vagyonos részt nem fejtettem ki teljesen, szóval ez tényleg az én hibám. Szóval hiába vagyonos, nem szeret költeni nagyobb összegű dolgokra. Szóval ha ő azt mondja hogy kiadna x százezret a mellműtétemre, akkor tényleg komolyan gondolja és tényleg nem jön be neki a mellem

3.ő az egyetlen pasi aki látta a mellemet ruha nélkül. Fogalmam sincs hogy más pasik mit gondolnak róla, hogy ez csaj viszonylatban milyennek számít.

Mármint nem az ideírt válaszok meg üzenetek(amiket mellőzzünk) fognak nekem önbizalmat adni, de mondhatjuk úgy hogy emiatt nem tudok aludni, és ez jár a fejemben folyamatosan szóval muszáj volt kiadnom magamból.

2020. nov. 24. 23:30
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem a nők akadnak ki halálosan ha a férfiak tárgynak veszik őket? A barátod ezt teszi, neked nincs bajod a testeddel neki van, viszont műttesd olyanra, ami neki kell.
2020. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!