Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk,milyen élmény volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk,milyen élmény volt az első élvezésetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 05:43
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Azt se tudtam mi az 😂

5évesen addig huzigàltam, míg bekönnyezett a kígyó.

Érzésre jó, de ismeretlen, mikor egy új fűszert próbàlsz ki a konyhàban.

2020. nov. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura volt 12 évesen, túl csiklandóssá vált a kukim miközben dörzsölgettem, de először nem mertem "átküldeni magam" azon a bizonyos határon. Mikor összeszedtem a bátorságom hirtelen jó érzés lett, nagyon lüktetett a húgycsövemnél, utána lelankadt. Nem jött még semmi anyag persze, de érzésea jó volt.
2020. nov. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose felejtem el az elsőt. Úgy 13 lehettem és kíváncsivá tett a dolog. Kitartóan húzogattam, mondván csak lesz valami eredménye. Hirtelen mennyei érzés csapott meg és remegve sprickoltam össze-vissza.
2020. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 13 lehettem. Kb beleszédültem.
2020. nov. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő, mert nem tudtam mi történik. Az ágyon feküdtem, aztán felugrottam, mert ki akartam szaladni a WC-re ijedtemben. De rájöttem, mindegy mostmár, lőtt a cucc. Majdnem összeestem, teljesen kiment az erő a lábamból és a testemből, igazi beleremegős orgazmus volt, tisztán emlékszem mai napig rá. Azelőtt senki nem mesélt erről, semmit nem tudtam a dologról. A farkamat már előtte is naponta húzogattam, mert jólesett, úgyhogy egyre gyakrabban csináltam. Arra is emlékszem, hogy 14-15 éves koromig nagyon keveset élveztem, mert rengeteg idő kellett az élvezésig. Aztán valami elvágódott bennem, azóta sajnos pont fordítva van már.
2020. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!