Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes prostik miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes prostik miért nem vállalnak szüzesség elvételt? Egyáltalán ez miért külön szolgáltatás?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hogy a szerencsétlen buta szüzeket lehúzzák. Csak akkor derül ki hogy szűz ha megmondja, akkor meg is érdemli.
2020. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Miért miért? Mert ezért is pénzt lehet kérni egyes szerencsétlen pasiktól!
2020. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz ha ez plusz pénz.
2020. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem akar tanítani, energiát belefektetni a vendégbe. Esetleg úgy gondolja, hogy nem szabad ilyen módon megélni az első együttlétet.
2020. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Az a kérdés vaksikáim, hogy miért NEM??? És amúgy azért, mert nem kíváncsi a szűz pasi hisztijére. A prosti pénzt akar, nem tanítónénit játszani.
2020. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Van alapja a kérdésnek egyáltalán? Én még nem láttam ilyen felhívást prostitól, hogy "szüzeket nem vállalok".
2020. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt akar mért nem tanít pénzért?xD
2020. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez a válasz a kérdésre amit az 5-ös leírt,


"amúgy azért, mert nem kíváncsi a szűz pasi hisztijére. A prosti pénzt akar, nem tanítónénit játszani."

2020. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
azert mert attol fuggetlenul hogy prosti azt szeretne hogy olyan vendege legyen aki nem dadogva remegve megy hozza es hogy meg neki kelljen tanacsokat adni mit hogyan csinaljon ez nagyon kellemetlen lehet szamara
2020. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyanhoz menjél akik vállalnak szűz fiút is, hidd el sokkal jobbak azok a lányok. Pénzben nem lesz drágább, mert úgy kérdezzél rá, 1 óra mennyibe kerül és mit tartalmaz és amikor válaszol rá, utána mond el, hogy szűz vagy és kész. De nagyon fontos, hogy tudsz kommunikálni és hogyan adod elő magad, mennyire tudsz színészkedni.

Engem pont az izgat, hogy milfekhez járok vagy olyan nőkhöz, akik vállalnak szűz fiúkat, és én mindig eljátszom, a béna, önbizalomhiányos szűz pasit. Élőben azt vettem észre a prostiknál, sokkal cukibbnak tartják az ilyesfajta srácokat, amiket én ott elszínészkedek nekik, mint az ilyen macsó vagyok, határozott vagyok férfiakat, akik ténylegesen azért mennek oda, hogy jól odavágjanak a csajoknak szexben. Továbbá a beszélgetés iránya is sokkal másképpen alakul, jobban feltöltenek lelkileg, megértőbbek. Mentem úgyis prostihoz, hogy csak szex miatt és semmi színészkedést nem csináltam nála és kevésbé volt olyan izgalmas számomra, mint, amikor eljátszok valami szerepet a prostinál. Mivel ezekből 1 óránál több úgy sem lesz és semmi több, csak szex és duma, ezért én feldobom magamnak szitukkal. Volt, hogy úgy mentem prostihoz, hogy befásliztam a kezemet, mintha törve lett volna, és ott előadtam a szűz, szerencsétlen srácott, törött kézzel, hát hatalmas élmény volt az is. Prosti csaj nagyon kedves, és aranyos, tiszta szívű csaj volt, ahogyan felvidított meg minden. De ez nagyon sokat függ a személyiségedtől, külsődtől és hogy milyen prostihoz mész.

2020. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!