Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem szereti, ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szereti, ha én szeretném kényeztetni? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, neki én vagyok az első minden téren. Korábban is feltűnt, de beszéltünk is arról, hogy kevésbé élvezi, ha én szeretném őt kielégíteni akár szájjal, akár kézzel, jobban élvezi, ha ő kényeztethet engem és azt érezheti, hogy ő van domináns pozícióban.


Természetesen elfogadom és nem akarom nagyon erőltetni, de nekem valamilyen szinten szükségem lenne arra, hogy viszonozhassam például az orált, illetve nem tud nem az a gondolat keringeni a fejemben, hogy én csinálok valamit rosszul, hiába állítja, hogy szerinte nem erről van szó.


Van esetleg más, aki ugyanígy érez, vagy akinek a párja hasonlóan állt a dologhoz? Szerintetek ilyen létezhet, vagy csak én csinálok valamit rosszul? Nem voltam teljesen tapasztalatlan előtte sem, nem panaszkodott még senki a technikámra és mindig igyekszem odafigyelni/beszélni arról, hogy mit hogy szeret, tényleg nem tudom, mit csinálhatnék másképp, de sosem hallottam még olyan fiúról, aki ne szeretné az orált. :(



2020. nov. 29. 02:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok. egyszerűen sokkal izgatóbb és ingergazdagabb, ha én vagyok az "aktívan kényeztető" fél. itt van például az orál. ha lemegyek nyalni, a látómezőmet szinte kitölti a punci, az arcomat bársonyos női formák cirógatják és mindenféle csábító illatok bódítanak. ehhez képest az, hogy kezelésbe van véve a farkam egy szopásra, szinte semmi.

erre rájön még valamennyi gátlásosság. ha én vagyok kényeztetve, akkor ugyebár semmi dolgom, de mégis úgy érzem, hogy egy kötelességem van: hogy végig álljon, mint a cövek, és ez stresszel (és visszavet).

2021. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Előrebocsátom, hogy nő vagyok, de én is ismerek olyan pasit, aki állítása szerint nem igazán élvezi ha őt kényeztetik, inkább ő szereti csinálni.

Nőként ugyanígy vagyok ezzel - számomra sokkal izgatóbb a látvány, a hangok, sóhajok, egyszerűen a tudat, hogy én okozom az örömöt. És nagyon izgató.

Igen, lehet a háttérben némi gátlásosság, önértékelési gondok, illetve szubmisszív személyiség.

Szóval szerintem ne aggódj túlságosan emiatt, ne görcsölj rá a dologra - inkább beszélgessetek sokat az intimitásról úgy általában, gyakran erősítsd az önbizalmát, bókolj neki és mondd el, hogy mit szeretsz benne, mit csinálj igazán jól.

Néha tehetsz egy-egy próbát finoman puhatolózva, akár váratlan időben, helyen, helyzetben... sohasem lehet tudni...😉 lehet, hogy mégis élvezni is fogja.

2021. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Azóta már megoldódott a "probléma", ahogy jobban kiismertem, mit szeret, mit élvez, bár hálisten azóta is legalább annyira szereti viszonozni, mint kapni, már nem aggódom emiatt. :)
2021. márc. 15. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!