Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna ez titeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja leforraztam az egész alkaromat. Sajnos a covid miatt nem mentem orvoshoz, mert ilyen miatt szinte lehetetlen, hogy itt nálunk fogadnának. Odáig fajult a helyzet, hogy egyenes az egész alkaromból folyt a genny, és a húsom is kilátszott.. Most több mint egy hónap után már szerencsére begyógyult a kezem, de nagyon csúnya... Szó szerint az egész alkarom kívül, és belül is vörös színű lett, komolyan nagyon csúnya, szinte én magam sem bírok ránézni..

De most 2 hete ismerkedem egy férfival, akivel múlt alkalommal le is feküdtem volna, de a karom annyira csúnya, hogy nem mertem levetkőzni, így nem volt semmi..

Ha bekenem alapozóval, akkor kevésbé látszik, de valamennyire akkor is kivehető..

Valamelyik nap ismét fogunk találkozni, és szeretnék vele lefeküdni is, de számomra ez annyira borzasztóan csúnya, hogy még mindig nem tudnám lévenni a felsőm..

Tényleg komolyan mondom, hogy annyira megégettem az egész alkarom, hogy azt le sem bírom írni, és valóban nagyon nagyon csúnyán néz ki.. Jelenleg már nem is a kis pocakom miatt nem merem lévenni a pulóverem, hanem az alkarom miatt..

Szerintetek alapozozzam inkább le, vagy hagyjam inkább simán a kezem?

Férfiak titeket nagyon elborzasztana a látvány?

Zavarna egyáltalán, vagy csak én reagálom túl?

24/N



2020. dec. 2. 01:08
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarna
Igen, zavarna
Ha nagyon csúnya akkor sem zavarna.
Ha nagyon csúnya, csak akkor zavarna.
45 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Basszus menj el dokihoz. Ilyennek elmehets simán és behívnak.
2020. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem zavarna. Az igen, hogy szerelem nélkül, kapcsolatba lépés előtt kefélsz. Miféle nő vagy?
2020. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Szóval ért egy durva orvosi eset, amivel nem mentél orvoshoz, szexelnél azzal, akinek bejössz, de parázol.

Nyugi, a legtöbb férfi simán szexelne veled. Komolyabbat, mondjuk az értelmesebbek nem akarnának, mert gyakorlatilag egy tini szintjén mozogsz, de a szexel nem lenne gond.

2020. dec. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menő az ilyen sebhely
2020. dec. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2020. dec. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fujjjj nem vagy normális 😨
2020. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez mentőt is lehet hívni, mert kimennek. Orvoshoz pedig kellett volna menned
2020. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen égési sérüléssel kórház. Azonnal! Nagy butaság volt, hogy nem mentél orvoshoz, mert ha megfelelően kezelik, akkor később nem lesz csúnya és hamarabb is gyógyul. Így viszont tuti, hogy megmarad a nyoma, ráadásul akár el is fertőződhez, ami csak tovább rontja.

Nem a levegőbe beszélek, én sok évvel ezelőtt a forró olajat borítottam magamra, elég nagy, életem végéig megmaradó forradást szereztem. Viszont ez soha semelyik partneremet nem zavarta, megkérdezték mitől van, elmondtam, ennyi.

2020. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kellenne alapvető elsősegélyt tanítani iskolában. Nagyon sok a buta ember. Bár nekem kicsit kamunak is tűnik. Nem tudom eldönteni ennyire buta vagy troll. Xd
2020. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyik rokonom eü-ben dolgozik, és ő megmutatta, hogyan kell lekezelni, és utána be is gyógyult, csak eléggé feltűnő. Itt ahol lakok tényleg nem fogadnak, jelenleg itt nagyon rossz az egészségügy.

Mondjuk nem tudom, hogy ez az egész történet egyeseknek miért hihetetlen.. Jelenleg tényleg nagyon zavar a kezem..


Köszönöm szépen mindenki válaszát!

2020. dec. 2. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!