Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna ez titeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja leforraztam az egész alkaromat. Sajnos a covid miatt nem mentem orvoshoz, mert ilyen miatt szinte lehetetlen, hogy itt nálunk fogadnának. Odáig fajult a helyzet, hogy egyenes az egész alkaromból folyt a genny, és a húsom is kilátszott.. Most több mint egy hónap után már szerencsére begyógyult a kezem, de nagyon csúnya... Szó szerint az egész alkarom kívül, és belül is vörös színű lett, komolyan nagyon csúnya, szinte én magam sem bírok ránézni..

De most 2 hete ismerkedem egy férfival, akivel múlt alkalommal le is feküdtem volna, de a karom annyira csúnya, hogy nem mertem levetkőzni, így nem volt semmi..

Ha bekenem alapozóval, akkor kevésbé látszik, de valamennyire akkor is kivehető..

Valamelyik nap ismét fogunk találkozni, és szeretnék vele lefeküdni is, de számomra ez annyira borzasztóan csúnya, hogy még mindig nem tudnám lévenni a felsőm..

Tényleg komolyan mondom, hogy annyira megégettem az egész alkarom, hogy azt le sem bírom írni, és valóban nagyon nagyon csúnyán néz ki.. Jelenleg már nem is a kis pocakom miatt nem merem lévenni a pulóverem, hanem az alkarom miatt..

Szerintetek alapozozzam inkább le, vagy hagyjam inkább simán a kezem?

Férfiak titeket nagyon elborzasztana a látvány?

Zavarna egyáltalán, vagy csak én reagálom túl?

24/N



2020. dec. 2. 01:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm megégette a lábát pár napja, forró olajjal. Mentőt hívott és kimentek. Az égéssel nem szabad játszani, de ahogy gondolod
2020. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha orvoshoz nem is tudtál volna eljutni, gyógyszertárba azért igen. És kaphattál volna égési sérülésekre alkalmazható krémet vagy akármi mást!

De amúgy nem zavarna a karod!

2020. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az zavarva hogy ilyen hulye vagy..
2020. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Bocs, őszinte leszek.

Ha tényleg csúnya a karod, tehát még sebhelyes, vagy ilyesmi, akkor biztos zavarni fogja a pasit. De! Közel sem annyira, hogy emiatt ne tetszél neki, és ne akarjon veled lefeküdni. (Ha amúgy tetszel neki, de gondolom igen)

Ha már "csak" piros színű a bőr, akkor az egyáltalán nem annyira zavaró, persze szépséghiba, de simán elfogadható. Jobb, ha te is elfogadod, mert veled marad kábé örökké.


A legjobb az lenne, ha elmondanád neki őszintén, hogy volt ez a baleseted, és téged nagyon feszélyez a karod, emiatt zavarban vagy előtte. Biztos vagyok benne, hogy megnyugtatna, és elmúlna a félelmed.


Ha pedig nem, vegyél fel egy bolero felsőt. Pl:

[link]

Engem megőrjítene egy lány, ha csak egy ilyen lenne rajta :) Állati szexi.

2020. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!

Egyébként azért vettem kötszert, szóval valamennyire kezelve volt, csak orvoshoz nem tudtam eljutni.. Nem tudom miért kell ennyire elítélni, mikor nem tudjátok, hogy itt milyen az eü..

2020. dec. 4. 00:42
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a tisztességes, ha becsületesen elmondod ennek a férfinek, hogy hogy jártál,mi történt veled, mi a te gondod, és ő ezt megfogja érteni, és elkell kezdeni valahogyan a gyógyulgatást.


Hidd el ez a legjobb, úgy sem tudod sokáig titkolni. Jön majd a nyár, meg minden.

Ha szimpatikus vagy neki, megfogja érteni.🤔


Egyébként ilyen fiatal korban, a lányoknál izgató a pici poci. Kicsit olyan szexi tud lenni. E felől se aggodalmaskodj cseppet sem. 😃

2020. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!