Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a pénisznek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pénisznek vagy a puncinak van nagyobb hatalma/hatása az ellentétes nem felett?

Figyelt kérdés
Nemet írjatok.

2020. dec. 2. 14:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy a punci miért van sokkal nagyobb hatással a férfiakra mint a pénisz a nőkre..
2020. dec. 2. 15:10
 12/28 anonim ***** válasza:
96%

biológiai okokból. Egy férfinek ösztön szinten benne van a szex szeretete/sóvárgás utána. Ugye ő több nőt is teherbe ejthet.


A nők azért nem bolondulnak meg úgy általánosságban a férfiért, mert ők kihordják a gyereket, tehát az a biológiai érdek, hogy az apa megfelelő a legyen. Ne csak legyen.


Nem mondom, hogy a nőknek nincsenek vágyaik, mert mi is meg tudunk őrülni a szexért, de nálunk (inkább) számít a KIvel.

2020. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#12 Azért nekem is nagyon nem mindegy hogy kivel, de ha pl meglátok egy számomra vonzó nőt akkor nehezen tudom kontrollálni a tekintete. Egyébként teljesen logikus amit mondasz de az pl érdekes hogy kapcsolatban meg úgy egyébként is láttam már példát arra hogy a nők sokkal gyakrabban kívánják a szexet mint a férfiak. Szerintem a nők nem a férfitól vannak annyira elragadtatva hanem amit nyújtani tud számukra.
2020. dec. 2. 15:35
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
Az Egész világ a Pénz és a Punci körül forog, úgyhogy PUNCI
2020. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%
Normál esetben a puncinak, de ha a pénisz nagy, akkor annak.
2020. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%
A férfiaknak rögeszméje a nagy pénisz, sokkal jobban mint a nőknek
2020. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
#15 Még a nagy pénisz sem tud labdába rúgni a punci mellett.
2020. dec. 2. 16:39
 18/28 anonim ***** válasza:
56%

Mindkettő ugyan annyira. Nagy penisz pedig tud hódítani.

Ez sokkal bonyolultabb meg pszichológiai szinten is hogy egyszerű választ lehessen ra adni, Sot hülyeség is. Egy igazi férfi nem örül meg ha puncit lát, vagy ha eleve egy nő hozzászól

2020. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
őrül*
2020. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
#17 Ha így gondolod, akkor minek a kérdés?
2020. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!