Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a pénisznek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pénisznek vagy a puncinak van nagyobb hatalma/hatása az ellentétes nem felett?

Figyelt kérdés
Nemet írjatok.

2020. dec. 2. 14:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is a puncuska.


Valahogy én is azt látom, hogy a nők nincsennek annyira bezsongva, és megbolondúlva annyira a szexért, mint a férfiak.

Persze az is lehet, hogy én jártam eddig rossz időben rossz helyen.

Tudom, van ellenpélda is, van nő aki szintre megőrül érte, de szerintem az a kevesebb sajnos.


Ha a nők is úgy lennének a szexel mint a férfiak, kevesebb lenne a társkeresési probléma is.

2020. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
#21 Tévedsz. A nők még a férfiaknál is jobban odavannak a szexért, de nem kifejezetten a férfiak miatt hanem amiket csinálnak velük szex közben. A férfiakért messze nincsenek annyira oda, de amiket kapnak tőlük, pl szex azért már sokkal jobban.
2020. dec. 4. 16:32
 23/28 anonim ***** válasza:
#20 Bárki felteheti a kèrdèsèt
2020. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

22 es.

Örülök hogy reagáltál arra amit írtam, sőt. Bizakodom benne, hogy neked van igazad.

Ezek szerint csak én fogtam ki eddig a szexuális nullákat.


Biztatásod erőt ad, és felbátorít, hogy ne adjam még teljesen föl, mert már ezen is gondolkodtam, hogy végleg feladom a társkeresést, és inkább felakasztom magam, mert így nem látom az életnek az értelmét.

Nincs miért fölébredni reggel.Minden nap ugyanolyan szar.

Eddig azt gondoltam, hogy az életben azért nem megy a szem kontaktus, mert a nők nincsennek igazán oda a férfiakért.

A netes társketesőkről meg inkább ne beszéljünk.

Próbálok a te leveledből táplálkozni, és erőt meríteni.

A múltkor már annyira el voltam keseredve, hogy a kötelet is megvettem.

2020. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
#22 Remélem most szarkasztikus voltál.
2020. dec. 4. 16:50
 26/28 A kérdező kommentje:
*#24
2020. dec. 4. 16:52
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki mire gondol, én a 24 es vagyok, de nálam valóban tragikus az elkeseredettség, nem rájátszás.

Most nem leszek egy kb 2 órát, megyek futni még ilyen esőben is, mert ha nincs teljesen tökéletes alkatod, akkor sem foglalkoznak veled a nők.

Úgy hogy muszáj, még ilyen edőben is.

Írhattok, majd válaszolok utána, de valóban nagy a baj.

Én most egy párkapcsolatért mindenem oda adnám.

2020. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

#27 "Én most egy párkapcsolatért mindenem oda adnám."


Pont ezért nem kellesz a nőknek. Valahogy még mindig szarkazmus szaga van a dolognak.

2020. dec. 4. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!