Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatot hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatot hol lehet keresni? Most nem azokra a nőkre gondolok, akik alapvetően hivatásosként dolgoznak.

Figyelt kérdés

Vannak szeretői kapcsolatok, egy éjszakás kalandok.

Komoly kapcsolat és egy éjszakás kaland közötti átmenetet keresek.

Ez nem feltétlen szerető, mert szeretőként az működik közre, akit arra, használnak, akinek abból kifolyólag van meg ez a titulusa, hogy a másik fél házas.


Valami tartósabb szexkapcsolatra gondoltam, mert ha csak ez érdekli mind a két felet, akkor minden más love storyt ki lehet zárni és nem tartoznak egymás iránt felelősséggel vagy kötelességgel a felek.

Lazább és könnyebb így mind a két félnek.

Hallottam a Tinderről, jót és rosszat is, de ezen kívül még hallottatok valami ilyen jellegű oldalról esetleg, ahol csak ezt keresik?


Üdvözlettel

30/F



2020. dec. 2. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedés rovatba írj.
2020. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt is találhatsz, ha szímpatikus választ olvasol, ráírsz, aztán tudtok beszélgetni, bármi lehet. Csak ne valami sablon szöveget írj intim képpel 😬😄
2020. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kapcsolatra vágysz, fizetned kell érte. Nőként ezren állnak értem sorba, ha csak szexről van szó. A legtöbb Nő párkapcsolatot keres, ez már nehezebb dió.

Ilyesmi már csak azert sem érdekelne, mert amig veled logok, addig pocsékolom az időmet, miközben lehetnek olyannal is, aki potenciális jelölt kapcsolatra.

2021. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!