Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre könnyebben megyek bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maria43 kérdése:

Egyre könnyebben megyek bele szexkapcsolatokba és miért? 43nő

Figyelt kérdés

Sziasztok!

43 éves vagyok 10 éve elvállt. Eddig ha randiról volt szó vagy bármi hasonlóról egy pár évvel ezelőtt akkor elég zárkozott voltam. Most teljesen az ellentéte, kis ismerkedés után hamar a lényegre jutunk. Ez hogy lehet? Lányomnál volt ez probléma sürű partnercsere sok vita.. De ilyet nem gondltam hogy nálam lessz . Ez normális dolog másnak?


2020. dec. 1. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Öregszel. Mutass képet.
2020. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Rá jöttél, hogy ideje élvezni minden percet.

Látod mi férfiak általában még alapból ilyenek vagyunk. 😀

Ha élvezed csináld 😉

F/34

2020. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Dolgozik benned a pánik, hogy kellesz-e még a férfiaknak. Ilyen egyszerű. Csináld, csak ésszel. Majd egy nap megunod. Mindent meg lehet unni, ha túlzásba viszik. 32F
2020. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Most akkor partnert keresel innen? :)
2020. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


4. Nem keresek partnert

2020. dec. 1. 09:55
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Ezt problémának érzed? Szerintem nem az. Érett nő vagy. Tudod mire van szükséged. Nem pazarlod a drága időt.
2020. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért lehet ez, mert lesz olyan, amikor már nem "LESSZ"...
2020. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kor és a korral járó hormonváltozás hozza. Egyidősek vagyunk. Utóbbi időben én is azon gondolkozok, ha egyedül maradnék, biztos élvezném az életet, nem foglalkoznék holmi megfeleljek az elvárásoknak, meg hogy ki mihez mit szól gondolatokkal...Egy következő komoly kapcsolat előtt bepótolnám ami a házasság miatt tiltott volt. (nem kell túl könnyűvérűségre gondolni, de a semmihez képest már a valamennyi is valami)
2020. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Fura, hogy csak most, sokan harmincasként már rájönnek, hogy nincs mire várni, meg időt vesztegetni olyanra, akivel nem jó.
2020. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is tok oke. Nagyobb para lenne ha meg hazas lennel es ugy akarnad ezt megelni. Biztos kivanatos no vagy ha van boven pasi akik kozul valogathatsz. Csak vigyazz magadra, a nemi betegsegek nem csak a 20 evesek kivaltsaga 😀
2020. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!