Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor érdemes felhozni ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes felhozni ismerkedés után egy számomra fontos fétisemet a pasinak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, ha tágítják a puncimat amennyire csak lehet és volt, aki öklözött, amit az új kapcsolatomban is szeretnék majd, de nem akarom vele elijeszteni, tudom, hogy nem tipikus női vágy az enyém.

2020. jún. 28. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
En ujjazasnal mondtam neki mehet meg tobb L
2020. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem egyszerű.

Szexkapcsolatnál egyszerű, előre tisztázod vele.

Normál kapcsolatnál vezesd rá, ujjazon meg, dugd be több ujjadat, pl, onnan már menni fog.

Én is szeretek öklözni.F

2020. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ugy valahogy, mint az egyes. Szex közben. Előjáték közben.
2020. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem csak simán mondd ujjazásnál, hogy jöhet mégtöbb, vagy masztizz előtte, és ha látja magadnak mit csinálsz, ő is bátrabb lesz veled. Nekem legalábbis így tetszene.


27F

2020. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy az egyes írja. Szex közben bíztasd hogy egyre jobban hatoljon beléd minél több ujjal. Szex után úgyis fel fogja hozni a dolgot, akkor pedig elmondhatod neki. Mivel te élvezted, ő élvezte hogy te élvezted, így benne lesz.


Semmi esetre se úgy hogy ültök, randiztok, isszátok a kávétokat, és mondod hogy hmm de finom ez a mogyorós latte amúgy szeretem ha öklöznek na és a te kávéd ízlik neked?

2020. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Szerintem ezt bőven elég akkor elmondani amikor már odáig eljuttok, hogy kényeztetitek egymást. Ez nem olyan fokú dolog ami elfogadhatatlan lenne. Ujjazni teljesen természetes dolog és nem fog rajta szerintem senki sem kiakadni, ha 1-2 ujj helyet mondjuk te azt szereted, ha 4-5 is beléd kerül. Utalást esetleg tehetsz rá, ha olyan a téma, de szerintem ezt egyáltalán nem kell úgy elmondani az ismerkedés folyamán.
2020. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki a legelején, hogy mire vágysz ;) Én legelőször csodálkoznék, ha a barátnőm mondaná, de nagyon tetszene :) Ujjazás közben mond neki, hogy tegye be az öklét és úgy csinálja. Ha nem akarja, akkor tedd be te az öklödet és mutasd meg neki, hogyan szereted :)

Vagy ne mond el a legelején, hanem kicsit később, hogy még jobban magadba bolondítsd :)

24F

2020. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh...az azért attól is függ, hogy a pasid mennyire bevàllalós. Mert van olyan akit ez elborzaszt.

Mondjuk ilyen esetben inkább derűljön ki minél hamarabb.

2020. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj, h nem olyan a pasi, nem biztos h tetszeni fog neki.

Nekem tetszene. :)

2020. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az öklözést a legtöbb férfi kipróbálná, csak nem mer róla beszélni.

Kb én is így vagyok vele.

25F

2020. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!