Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy normális lány sem fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális lány sem fog összejönni egy 24 éves szűz fiúval?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok hogy velem valószínűleg nem fog összejönni már lány. Minden lány bolondnak nézne ha megtudná hogy nem volt még barátnőm ennyi idősen. Meg a így sem tudok jól ismerkedni, nincs jó dumám. Talán annyi előny van a kinézetemben hogy magas vagyok és nem vagyok ronda és igénytelen.
2020. dec. 5. 09:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

En is szuz voltam 21-ig


Most meg korbevesznek a cicak


[link]

2020. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"Összekevered az okot és az okozatot. Azért vagy szűz, mert nem kellesz senkinek, nem fordítva."


Lehet hogy kellene valakinek, csak rosszul áll hozzá. Lehet, hogy simán kellene sok nőnek. Ezen a fos fórumon még a kommentek olvasásától még depressziósabb leszek.


Kérdező, ne mond el nekik és kész.

2020. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14%

én 27 évesem vesztettem el, párkapcsolatban.

ahogy valaki már írta, nincs a homlokodra írva. ha jól állsz emberi készségekkel, a kutya nem fogja gondolni rólad.

az a baj, hogy a harminc felé is szűz emberek jelentős része sajnos elég gyatrán áll azokkal a készségekkel, amik miatt jó valakivel együtt lenni. te ne tartozz közéjük.

2020. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Ilyesmitől én is félek... 20F

Igen, #1-nek igaza van, azért vagyunk szüzek, mert a lőtéri kutyát nem érdekeljük, no de akkor is félek, hogy még emellé maga a késői szüzességem ténye beindít egy negatív spirált...


Ha 22-23 éves koromig nem sikerült elvesztenem, nagyon nagy bajban leszek.

2020. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!