Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen tulajdonságokkal kell rendelkezzen egy férfi ahhoz hogy belemenjetek vele párkapcsolat nélküli szexbe?

Figyelt kérdés
Milyen külső/belső tulajdonságokra van szükség? Hogyan lehet benneteket rávezetni?

2020. dec. 5. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Engem semmire nem kell rávezetni. Ha akarok valakivel szexkapcsolatot, akkor megoldom, hogy legyen. Ha nem akarok, akkor mondhat vagy tehet bármit az illető.

Volt már több szexpartnerem is, de egyik sem hasonlított a másikra.

A lényeg, hogy legyen benne valami, ami vonzó számomra.

2020. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Főként külső vagy belső tulajdonság? Azért kérdezem mert sokan azt mondják hogy a nők kevésbé vizuális tipusok, és nem számít nekik annyira a külső, vagyis csak nagyon minimálisan. Van az a mondás hogy egy férfi elég ha egy fokkal szebb mint az ördög.
2020. dec. 5. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézzen ki jól (vékony szálkás), legyen tapasztalt és működjön vele a szex. Mondjuk az se árt ha értelmes.
2020. dec. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jóképű es jo testű

Igényes, tiszta

Megértő, megbizhato, nem fellengzős es pletykas

Figyelmes, tapasztalt

Hajlando óvszert hasznalni


Kb ennyi szerintem

2020. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ragadjon meg a személyisége, indítson be fejben

Kell a jó intellektus és humor

Legyen magasabb, mint én (183 cm vagyok egy pár centis sarkú cipőben)

Sportos vagy normál testalkata legyen

Egyedülálló

Hajlandó óvszert használni dráma nélkül


Szeretek nyílt lapokkal játszani: nem kell "rávezetni" , főleg ne próbáljon meg manipulálni, stb.

Ha van IQ és EQ is, bizonyára "átjön az üzenet" arról, hogy mit is szeretnénk.

2021. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!