Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz hogy nem tudom még 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy nem tudom még 22 évesen azt hogy milyen érzés szexelni?

Figyelt kérdés
Kb ennyi idős korára mindenki átélte már. Idegesítő hogy én nem tudom, meg szerintem nekem sosem lesz barátnőm.
2020. dec. 5. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Ne picsogj. Kezdj valamit magaddal
2020. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Na, hát pont az ilyen hozzáállás miatt nem lesz tényleg soha barátnőd. Ne a gyakorin sírj, hanem menj és kezdeményezz!
2020. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a szex élményének hiánya zavar, arra egy jó megoldás lehet, ha fizetős szolgáltatóhoz mész ;)
2020. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Gáz.
2020. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, semmi ciki nincs benne. Majd úgyis be fogod pótolni, még semmiről nem maradtál le.
2020. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gáz hogy 22 évesen szűz vagyok kérdés kicsit másként fogalmazva.
2020. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza a kismillió x éves vagyok és még szűz típusú kérdést. Elárulok valamit: picsogással nem fog megváltozni semmi. Amúgy nincs a homlokodra írva. Aki nem szűz az ugyanúgy szedi fel a csajokat mintha egy szűz tenné: próbálkozás-próbálkozás-próbálkozás, ha kell 1001. nőnél is (mondjuk minél kulturáltabb, normálisabb a "próba" annál nagyobb az esély).
2020. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!