Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Történt veletek hasonló helyzet?

Történt veletek hasonló helyzet?

Figyelt kérdés

Elnézést a helyesírási hibaimért. Felvidékről származom. Köszi a megértést



Tescóban dolgozom mint iskolás műszak. Utoljára 6-7 hónapja voltam itt dolgozni. Már akkor a hozzáállásuk nem tetszett, milyen hozzáállással vannak az iskolásokra.



Máma az történt, hogy 3 palettát raktam ki én egyedül 6:00 kor kezdtem. 10:30 ig kihoztam a 3. palettát és már jön a főnök asszony vagy ki is ő valójában, hogy miért nem dolgozom, hogy nem lát dolgozni, csak sétálok ide-oda. Hogy nézze-i meg a kamerában vissza, hogy mikor hoztam ki a fagyobol a fagyos ételeket, mert hogy el voltak olvadva, ott kiabált. Hogy miért szeretnék pénzt. Olyan mérges voltam, azt mondja hogy csak 1 palettát raktam ki? Aztán azért is lecseszett, mert 10:30 kor kivettem a fagyos ennivalókat mint a nanuk, pizza, bors, spenót stb. És jön 11:00 hogy mit csináltam eddig, hogy semmit. Aztán vittem magammal 2 kalácsot hogy kifizetem a pultnál. Hogy nem, hogy van étterem és ott tudok venni. Csakhogy én húst nem eszem. Máskor nyugodtan vehettem magamnak kalácsot és kifizetni a pultnál most még ez a hülye megmondja hogy nem lehet, hogy ott az étterem.



Most mit mondotok erre? Volt hasonló helyzet nektek is a munkahelyen?


2018. aug. 13. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarod a köreiket, mert esélyes, hogy a társaság meglopja a munkáltatóját, és te nem illesz közéjük, amit ők is tudnak. De azt akarják, hogy magadtól lépj.
2018. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azért, de 4,5 óra alatt 3 paletta?

Ha az én emberem lennél nem ordítanék, hanem repülnél.

2018. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13:02: Kedves válaszoló: Igen 3 paletta 4,5 óra alatt. Miért? Mert 4-5 paletta volt ott több sem. Regalabb 10x visszamentem, hogy ki-i kell valamit rakni, hogy tele legyen. És ugyanaz volt a palettán ha az egyiken ha a másikon ha a harmadikon ha a negyediken vagy az ötödiken. Én igyekszem dolgozni, próbálok mindig mozogni akármit csinálni, csak ne mondják, hogy nem dolgozok.
2018. aug. 13. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Kötözködik veled, vagy van alapja, vagy nincs, nem tudom, nem vagyok ott.Én is voltam tescos, ott is járőrözött a nagyfőnök, voltak félreértések, tisztázódott, ment tovább, ennyi.

Meg is hülyülnék ma már, tescoc, multik, állandóan csak pakolnak, meg rakodnak :D mi a rossebnek ?! Egyszer töltse föl egy éjszakás a polcokat aztán csá, ilyen hülye egy marhaságot.

2018. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradj csöndben, vagy keress másik melót. Nemtudom, hogy vidék vagy Bp. a munkahely, de diákként örülj, hogy van helyed, ilyenkor akar mindenki dolgozni.
2018. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!