Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj, hogy tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, hogy tetszik ahogy anyám szeretkezik a pasijával?

Figyelt kérdés

Nyilván nem érintett újdonságként, hogy anyámnak is van "hálószobája" és első alkalommal csak véletlenül vettem észre, de akkor is ott maradtam és végignéztem, azóta rendszeresen figyelem titokban, keresem erre az alkalmat.


Ha úgy vesszük, igazából semmi extra nincs benne, mert kábé az van, hogy bókolás-simogatás-mosolygás-misszionárius-csókok, de! Két dolog:


1. Szexuálisan megérint, mert ilyenkor nézelődés közben én is magamhoz nyúlok.


2. Érzelmileg is megérint, mert mindeközben könnyes szemekkel mosolygok és arra gondolok, hogy anya ilyenkor annyira cuki, aranyos, imádnivaló! Meg hegedűs-zongorás zenei aláfestést képzelek oda!


Mennyire megbocsátható ez? Mennyire normális, amik a fejemben zajlanak ilyenkor?


18/L



2020. dec. 8. 13:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%
Oltári nagy kamus vagy!
2020. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked is csak a szex hiányzik. Hiányzik, hogy valaki ugyan így szexeljen veled. Vagy anyád pasija bejön neked.
2020. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Elismerem kezdetektől, hogy nem okés, amit teszek, de köszönöm, hogy ennek ellenére többnyire megértőek vagytok! :)


#9-es: Mondjuk, voltak/vannak próbálkozásaim. :P

#12-es: Alapból jó pasi így női szemmel, de nem mozgat meg úgy, továbbra is azt mondom, hogy megható, aranyos ahogy "összebújnak" meg hogy anyát ilyenkor különösen szépnek/cukinak látom.

2020. dec. 8. 15:31
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Ez akkora kamu, mint amekkora a kérdező fantáziája. 😃😃😃
2020. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

"12" vagyok. Lehet van egy egy kis apakomplexusod.

( szűz vagy még ? )

2020. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%
Izgalmas kukkolni és megértelek egyben izgató is látni amit átélnek!
2020. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
A karantén és a bezártság mindenkiből mást hoz ki.
2020. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nehezen fogok tudni szabadulni ettől a "jó" szokásomtól. :/ Szűz vagyok amúgy, de nem tudok róla, hogy apakomplexusom lenne. De harmadjára is csak azt tudom mondani, hogy annyira édi amikor összebújnak. Meg már, ha csak meghallom, hogy igaz szerelem, rögtön anyám ugrik be illetve, amit az ágyban csinálnak.


Még egyszer, elismerem hogy ez nagyon bizarr, pláne lány létemre, de szerintem az igazán jó érzésű ember elérzékenyülne a láttukon. Nekem is elerednek a könnyeim, mikor nézem őket.

2020. dec. 9. 07:50
 19/24 anonim ***** válasza:
37%
Írd már ki óránként, hogy hokizol rájuk te szerencsétlen.
2020. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy buzy fantáziája. Túltoltad.
2020. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!