Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj, hogy tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, hogy tetszik ahogy anyám szeretkezik a pasijával?

Figyelt kérdés

Nyilván nem érintett újdonságként, hogy anyámnak is van "hálószobája" és első alkalommal csak véletlenül vettem észre, de akkor is ott maradtam és végignéztem, azóta rendszeresen figyelem titokban, keresem erre az alkalmat.


Ha úgy vesszük, igazából semmi extra nincs benne, mert kábé az van, hogy bókolás-simogatás-mosolygás-misszionárius-csókok, de! Két dolog:


1. Szexuálisan megérint, mert ilyenkor nézelődés közben én is magamhoz nyúlok.


2. Érzelmileg is megérint, mert mindeközben könnyes szemekkel mosolygok és arra gondolok, hogy anya ilyenkor annyira cuki, aranyos, imádnivaló! Meg hegedűs-zongorás zenei aláfestést képzelek oda!


Mennyire megbocsátható ez? Mennyire normális, amik a fejemben zajlanak ilyenkor?


18/L



2020. dec. 8. 13:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"12"

ha ennyire tetszik, akkor videózd le, és bármikor megtudod nézni.

2020. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem neked csak pasi hiányod van.


Már ha tényleg lány vagy..


Viszont szerintem nem vagy még 18.

2020. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Az emberek évezredeken keresztül egy szobában, kunyhóban éltek nagycsaládostul. Szex, születés, halál, minden a család szeme előtt zajlott.

Ma ez furcsa, de azzal szerintem nincs semmi baj, hogy tetszik, ahogy édesanyád boldogan élvezi a szexet. De! Ez az ő intim szférája, nem ártana tiszteletben tartani, mert lehet, hogy ő ezt nem akarja veled megosztani.

Semmi különösebben elítélendőt nem teszel, csak hát nem kérted ki az engedélyét.

2021. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Hmmmm ....

Általában "optimális esetben" családtagok nem érdeklődnek egymás nemi viselkedése iránt.

Főleg nem lesik meg azt.

Ebben a kontextusban érdekesebb volna azt tudni, hogy mi történt veletek korábban, amikor pl.elváltak a szüleid, nevelőapád lett, van-e testvéred stb.

Semmiképpen sem egészséges amit csinálsz, és ideje is volna befejezni.

Ha cukinak akarod látni anyukádat, annak biztos van egyéb módja is, nem kell ehhez szex közben kilesni.

Az a "cukiság" amit akkor mutat, akkor és ott, nem neked szól, ha tudná, hogy 3 méterrel odébb állsz, egészen biztosan nem cuki lenne az arca, hanem rémült.

Tartsd tiszteletben az intim szférájukat.

2021. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!