Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Feküdtetek már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Feküdtetek már le olyan lánnyal, akit útolag megbántatok? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
És ha megbántátok, akkor volt olyan h ha alkalom volt rá, azért megint megdugtátok hátha most jobb lesz?

#szex #megbános szex
2018. dec. 19. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Azért bántam meg mert utána hónapokig zaklatott, hogy csináljuk még, viszont messze is volt és barátnőm is lett közben.
2018. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nekem volt néhány alkalom amikor részegen lefeküdtem idegen lányokkal. Sok mindenre nem emlékszem ezekből, néha azzal nyugtatom magam egy-két esetben, hogy biztosan nem történt semmi, mert nekem az esetek felében nem is áll fel mikor már nagyon részeg vagyok. Szóval ezeket nagyon szégyellem, így nyilván bánom is.

De e mellett én soha nem kerestem alkalmi kapcsolatot, mindig is komoly kapcsolatba mentem csak bele. Ezeket kb. mind bánom már így utólag. Sok sebet okoztak. A baj, hogy a mostani kapcsolatomban is folyton eszembe jut, hogy úgy is biztos benne is előbb, vagy utóbb nagyon nagyot fogok csalódni

2018. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen mert o csak dugni akart en hulye meg kapcsolatot...
2018. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
A nők egynegyede vagy egyötöde akikkel valaha szexeltem, mai fejjel azt mondanám hogy nem volt túl csinos. Fiatalon egyetemista koromban lefeküdtem csak a szex kedvéért pl kövér lányokkal is, ha úgy hozta a dolog és persze próbáltam hogy legalább az arcuk rendben legyen, vagy hurrá, legalább nagy mellük van, de egyszerűen nem vonzódom a kövér, túlsúlyos alkathoz, mégis lefeküdtem velük, csak hogy legyen valami. Ma már nem csinálok ilyet.
2018. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Elég szépen beittam egy lagziba. A csaj nagyon csúnya volt.
2018. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen 2 szer is mind a 2 esetben nem tetszett a lány. 1. Szűzesség elvesztés miatt volt 2. Mert csak nagyon kellett. :D De megbántam mert olyan volt a 2. Hogy fell sem válalnám.
2018. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

csak majdnem és nagyon jó, hogy nem történt semmi. egy szuper csaj, aki nem az esetem, én se neki, de persze pont akkor kezdett vonzónak találni amikor fix kapcsolatom lett (a párommal sokat randiztunk, de még nem feküdtünk le, én még szűz is voltam), hirtelen vigasztalásra vágyott egy házibuliban és úgy nyomult, hogy már szinte minden volt amit meg lehet csinálni ruhában a sötétben. Nagyon kívántam, már tényleg majdnem ott voltunk és én sem tudom hogyan, arra emlékszem, hogy a mellét fogom, ő vonaglik rajtam és én belegondoltam, hogy kivel akarom elveszíteni, ezzel az isteni szép csajjal akiért nem rajongok, vagy a kedves barátnőmmel, aki otthon vár. Szóval kikérezkedtem WCre, majd leléptem, ott hagytam a csajt kiéhezve, félpucéron. Remélem legalább valamilyen srácnak örömöt okoztam.

A lány jelenleg a feleségem és nem bántam meg.

2018. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Én lány vagyok de megbántam h lefekudtem egy pasival
2018. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zsoltiohio válasza:
Szia. Én 2-szer is. A baj az volt, hogy szeretői viszonynak indult, de a szex után többet akartak. Zaklatás szerűen, így kénytelen voltam nem túl finoman elküldeni őket.
2018. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, párszor lefeküdtem egy lánnyal, de nem csak a szex volt vele kellemes, de nagyon értelmes és humoros is volt. Én szívesen folytattam volna komolyabban, Ő nem, szóval ez a része kellemetlen volt.
2018. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!