Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már Findom kapcsolata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már Findom kapcsolata valakinek?

Figyelt kérdés
Miből áll egy ilyen "kapcsolat"? Tényleg fizetnek a nőnek a semmiért? Mi ebben ez élvezet?

2020. dec. 10. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Az meg mi?
2020. dec. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 az angol Financial domination szavakból ered. Anyagi dominanciát jelent. Végül is az a lényege, hogy a domina anyagilag uralkodik feletted és kihasznál. Ez is egyfajta alázási módszer.
2020. dec. 10. 07:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt olvashatsz erről bővebben: [link]
2020. dec. 10. 07:58
 4/10 kisördög1 ***** válasza:
47%
Javaslom kicsit néz ki a virtuális világból a valóságba és látni fogod hány ilyen van!
2020. dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Ja létező jelenség, csak sokszor a szerencsétlen lúzer akit totál lefejnek lövése sincs róla hogy így hívják a dolgot :D
2020. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezt úgy képzelem itt Mo.-n, hogy feljönnek csóró egyetemista lányok vidékről, akik megunják, hogy a barátnőikkel kell osztozniuk egy szobán, és kitalálják, hogy akkor most ők ilyen findom kapcsolatból szereznek pénzt. Nem hiszem, hogy nagyon beletennék magukat, csak örülnek a könnyű pénznek. Ez ott lehet az igazi, ahol jólétben élő, kifinomult, unatkozó dominák csinálják, akiknek már megvan az egzisztenciájuk és nem elsősorban a pénzügyi része fontos nekik, hanem az alázás öröméért csinálják, öncélúan. Világvárosokban, pl. Londonban elhiszem, hogy vannak olyan hölgyek, akik ezt kulturáltan tudják űzni, aki ezt itt csinálja, az szerintem csak le akarja húzni a gazdag pasikat.
2020. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem a semmiért fizetnek. Vagy ha igen, akkor elég nagy lúzer az a pasi, aki nem tudja megkülönböztetni az igazi dominát a lehúzós libáktól. Nem a pénz és az összeg nagysága a lényeg. Ez egy sokoldalú, izgalmas játék.
2020. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Sok formája van a findomnak. Van amikor tényleg csak ezért fizetsz egy hivatásos lánynak akit nem is látsz soha - biztos vannak páran akiket kifejezetten csak ez érdekli, de engem ez soha nem hozott lázba.


Viszont próbáltam már a findomot, normál D/s kapcsolatban. Előző barátnőmmel elég mélyre "süllyedtünk" a BDSM világába és ezt is kipróbáltuk. Egyébként nem egy bonyolult dolog és tulajdonképpen magától értetődően működik egy komoly BDSM kapcsolatban. Annyi volt, hogy besétáltunk a bankba, adtam neki rendelkezési jogot a bankszámlám felett, utána már csak pár dolga volt. Megváltoztatta a jelszót, telefonszámot, letiltotta a kártyám, és minden pénzt átutalt a saját számlájára, ezután fizetés napon mindig átutalta a fizetésemet magának. Nekem zsebpénzt adott 5-10 ezer Ft-ot attól függően hogyan viselkedtem előző hónapban, előfordult, hogy egy Ft-ot se kaptam.

Ha valamit venni akartam, akkor azt tőle kellett kérnem és adott rá pénzt.

Másfél év után meguntuk a dolgot, úgyhogy visszautalta az összes pénzemet. Aztán sajnos vége lett a kapcsolatnak, más ügyből kifolyólag.. Mindenesetre az egész történeten csak olyan 500 ezret vesztettem, kb ennyi volt amit fényűző dolgokra, ruhákra költött magának a saját pénzemből, ezeket meg amúgyis megvettem volna neki ajándékba. Ja meg az utalási költségeket amit lenyúlnak a bankok...

Egyébként sztem izgalmas dolog és ha valaki át akarja élni teljesen a szubmisszív létet, akkor kell is ez hozzá.

2020. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltak findom kapcsolataim.


Játék,

alázás,

használat,

uralkodás,

birtoklás.


A fentiek gyakran kéz a kézben járnak a findommal.


Különleges érdeklődésű embereknek lehet a szórakozása, fétise vagy életstílusa.


És nem csak “játékpénz” szükséges hozzá. De nem szeretnék ötletet adó konkrétumokat írni.

2021. febr. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bolcs_Elek ***** válasza:
60%

Nalunk a findom igy mukodik:


Vannak az anyagias dominak a pixien, akik penzet ugye szeanszokat tartanak.


Vannak aztan olyanok, akik szeanszot sem akarnak tartani es kitalaltak a findomot, hogy a pasi fizessen a semmiert.

Megprobaljak ugy eladni ezt a “szolgaltatast” mintha ez a vilag legtermeszetesebb dolga lenne.


Aztan erre is raakadtak a csalok, lopott kepekkel csinalnak sok sok reget mindenfele oldalon, es probaljak lehuzni a balekokat.

Ezek mogott a regek mogott mar nem is lanyok hanem egy bunszervezet all.


Nem tudom elkepzelni hogy erre valos es tomeges igeny lenne. Ill persze az ingyenelo krvk reszerol nyilvan van, a masik oldalra ertettem :)

2021. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!