Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi minden lány, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden lány, hogy minden férfi olyan beteges akinek lábfétise van, mint itt aki napi szinten írja ki a savanyúságos kérdéseit?

Figyelt kérdés
Lábfétisem van. Nem éltem ki soha, de vágyom rá. Sose írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést vagy sose zaklattam ezzel egy lányt.
2020. dec. 13. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Akkor ez mi, mármint ez a kérdés?

Ja meg ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

Meg ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Multkor még 3 ételneves profilod volt, most melyikek?

2020. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez számomra is furcsa. Mármint a srác, akibe szerelmes vagyok is odavan a lábaimért, és ő is mondta, hogy sokan kiakadtak, amikor ez szóba került. Velem konkrétan volt, hogy attól ment el, hogy a lábammal csináltam neki, imádja nyalogatni a lábam szex közben és azt is szereti, ha én kapom be a saját lábujjamat, és szereti, ha ki van festve pirosra. Ami engem illet, ez nem olyasvalami, ami közvetlenül szexuális izgalomba hoz, viszont az igen, hogy látom rajta, hogy őt mennyire beindítja. Már az első alkalommal, mikor szexeltünk, minden ilyesmiben benne voltam, őszintén nem értem, hogy ezt valaki miért tartja betegesnek, szerintem inkább színesíti a szexet.
2020. dec. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Savanyú talpszag, te vagy az?
2020. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Miért kell ezt kiírni?

HA szereti hát szeresse és kész.

2020. dec. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!