Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, 20 évesen későinek mondható elveszíteni a szüzességet? Te hogy vesztetted el?

Figyelt kérdés

Sokat vártam a megfelelő emberre, aki törődik velem, értékel, és őszinte érzései vannak. Mostani fejemmel azt mondom megèrte várni pedig sokszor megbántam azt hogy elszalasztottam szexre alkalmakat.

Most töltöttem a huszat, igaz nincs a fejemre írva de érhet engem barmi hátrány hogy ilyen későn vesztettem el?


A párom szerint megse làtszik hogy nem volt még senki (egy idősek vagyunk)


Ti hogy vesztettétek el? Az akkori partneretek figyelt rátok, vagy megbántátok hogy neki adtátok, akinek?



2020. dec. 13. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem keso

18 evesen vesztettem el

20/l

2020. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig nem vesztettem el 20 évesen, de igaz még párom sincs hozzá.

20/F

2020. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonymousreview60 ***** válasza:
55%

A 20 év fiúra-lányra teljesen megfelelő. Szerintem fiúra a 24, lányra a 27 már aggasztó (gáz), mert 99%-ában súlyos önértékelési zavar derül ki utána a gyakoris kérdések alapján.

Én 38 évesen vesztettem el kapcsolatban. 40FHET

2020. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!