Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet egy pasit rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasit rávenni hogy több legyen a dologból?

Figyelt kérdés
Sziasztok, csak jó barátok vagyunk, viszont tegnap nagyon rossz passzban voltam (de tényleg nagyon nagyon, sírógörcseim voltak), áthívtam, hátha együtt iszunk, nézünk valami filmet aztán belealszunk. De végül odáig fajult, hogy kinyalt, utána “együtt zuhanyoztunk”, gyengéden kb simogatva mosott meg, aztán vett nekem elő pizsit én együtt aludtunk el. Életem legcsodásabb éjszakája volt, és nem bírom kiverni a fejemből. Mit tegyek? 23N

2020. dec. 16. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Álmodj királylány😃
2020. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tessék?
2020. dec. 16. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, szóval, ha idáig fajul a dolog akkor nem kell kérni már semmit.
2020. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet akart volna többet, és az én hibám hogy nem mentünk tovább
2020. dec. 16. 00:51
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez már a második ilyen nyalás, de semmi más kérdés. Most van egy újabb kanos srácunk, aki a nyalós sztorikra izgul?

Amúgy simán mondd, hogy jöjjön át a következő este is és lehetne több is. Ennyi az egész.

2020. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Megint egy kamus gyerek...
2020. dec. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kialakult helyzetben?

Csak kérd meg...:)

2020. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát innentől már nyitott kapukat akarnál döngetni, nálam biztos...
2020. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
esélyes, hogy a csávó már régóta arra vár, hogy meghúzzon, thát ha szexre kell, akkor szerintem simán áthívod mégegyszer és nyert ühyed van. de az is esélyes, hogy szexnél többet nem akar, számolj ezzel is.
2020. dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!