Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktátok néha csiklandozni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok néha csiklandozni a párotokat? (játékból, vagy mert szereti)

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, hogy hosszú ideig csiklandozni, csak úgy játékosan néha megcsikizni itt-ott?

És ha igen, hol és hogy reagál rá?



2020. dec. 18. 21:19
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Akkor szerencséd van, mert van olyan aki meg azt élvezi ha látja hogy a másiknak kellemetlen.

Egyébként azt nem mondta, miért csikiz? Neki ez izgató, ő ezt élvezi?

2021. aug. 13. 23:49
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha azt élvezné, hogy nekem kellemetlen, akkor nem lennék vele együtt. Nem beszéltünk erről konkrétan, hogy miért csikiz, de szeretünk így játékból birkózni, és ugye itt is az van, hogy próbálok ellenkezni. Meg szeret felettem uralkodni, és lefogni. Szóval gondolom élvezi, és izgatja is ez a dolog.
2021. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki játszana egy miskolci férfivel csiklandozósat, írjon. Oda-vissza! Masszázs is érdekelne.
2021. szept. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
77%

Igen, szereti. Szoktunk csikizőbirkózni is.

És azt is ha kikötözöm és úgy csikizem.

2022. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ha lenne akkor igen
2022. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de nivel nagyon csikis vagyok, ezért kapálózok. Egyszer majdnem a telefonja bánta a pasimnak.
2023. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Zolika/6 éves
2023. máj. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
"Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."
2023. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátnőm volt ilyen, folyton csikizett meg bökdöste az oldalamat. Nagyon utáltam már ezt a dolgot, de hiába kértem hogy fejezze be. Egyszer aztán fogtam magam, lefogtam és vagy 15 percig csikiztem. Már sírt a végére rendesen. Utána mikor elengedtem azt hittem kb napokig nem fog hozzámszólni de azt mondta ez nagyon bejött neki. Na akkor jöttem rá h direkt provokált végig. Utána egy kicsit elfelejtettem a dolgot, aztán vett ajándékba egy bilincset. Pár használat után benyögte h nem zavarja ha úgy büntetem, hogy kibilincselem és csikizem. Következő alkalommal hogy bökdösött, meg is csináltam, hátrabilincseltem a kezét, és az oldalát, lábát stb mindenhol csikiztem. Ezután ez rendszeres volt, kb hetente csináltuk.

Néha kipróbáltuk fordítva is, csak hogy tudjam milyen. Hát, nekem iszonyat szenvedés volt.

2023. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!