Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha két ember vonzódik egymásho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember vonzódik egymáshoz, minden esetben történik belőle valami? Akkor is ha nem szabad?

Figyelt kérdés

Meséljetek ilyen sztorikat.


26/L



2020. dec. 20. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Mièrt törtène minden esetben valami? Lassan 30 éves vagy, szedd már össze magad agyilag
2020. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha jól értelmezem a kérdésed, akkor egy ilyen megesett velem. 16 voltam, szakközepes. A viszonylag fiatal magyartanárnővel (ő akkor volt 30) összejártunk. Én kőműves tanuló voltam akkor.
2020. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Annál izgatóbb, ha nem szabad. :)
2020. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Egy munkatársammal egyértelműen vonzódunk egymáshoz. Mondta már, hogy régen tutira megdugott volna. De mivel már mindketten házask vagyunk + gyerekek, nem fog történni semmi
2020. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2020. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Sajna nem. Volt pár ember az életemben, akivel szívesen lefeküdtem volna, de mivel munkában vagy iskolában felettem állt az illető, így nem kevertük a dolgokat, csak csorgattuk a nyálunkat, mert azért láttam, hogy részükről is voltak pillantások, nézések, egyből levettem, hogy mire gondolnak, csak hát házinyúlra nem lövünk! Vagy ha az illető nem független, az is tabu volt számomra!
2020. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Hanem szabad, akkor marad a fantázia.
2020. dec. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, ha nem szabad...
2020. dec. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért 26 évesen már nem L vagy, hanem N. Másik 26/N.
2021. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!