Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexchat nektek csak alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexchat nektek csak alkalmi vagy hosszùtávú?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka, ha rövid volt? Hol chateltetek? Hogy viszonyultok a dologhoz?


Nekem volt 2 chat partnerem, de 1-2 alkalomnál nem volt hosszabb életü.



2020. dec. 22. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Az attól függ... ha te fél óra társalgással rávezeted a hölgyet a camizére akkor (ha tényleg valódi nő és nem magát annak kiadó meleg) nagyobb valószínűséggel nagyfogyasztó és a változatosság érdekli. Csak egy f.sz leszel neki a sok közül, s ha nem fogod meg valamivel akkor legközelebbre vált azonnal a következő fickóra. Ha nem fél óra társalgással "veszed rá"... akkor meg hülye vagy ha csak camizélni akarsz vele és nem élőben találkozni.
2020. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ez akkor jó ha kölcsönös, képekkel videóval, meg persze ha közös az érdeklődés. Hiába mondta nekem egy pasi hogy alázzam, nekem az nem megy pl. Szóval akkor lehet ha egyeznek az igények.

2#

2020. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Wow, elég sok lány is írt. Közöttük van olyan, aki tényleg nő és ezt bizonyítja is beszélgetés közben? Aki nyitott hosszabb beszélgetésre, nem csak szexről és kreatív, az írhat.
2020. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A hosszabb távút szeretem. Volt néhány rövidebb próbálkozás is, de ezek annyira nem tudtak megmozgatni bennem semmit, hogy még odáig sem jutottunk el, hogy egymásra hangolódhassunk. Vagy pedig ki akarta hagyni az egymásra hangolódást, és már a harmadik sorában az ő nézetében egymás szájában voltunk, vetkőztetve a másikat.

Nagyon nehéz erre megfelelő partnert találni. Pontosabban, nekem nem is sikerült még idáig csak egyszer-kétszer.

Az egyikkel maga a szexchat volt tökéletes, a másikkal pedig mellette másról is tudunk beszélgetni, azért jó nagyon.

2020. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Alapvetöen én is egy hosszabbtávú chatelést keresek, csak sokszor ez melléfut.

Nem partnert keresek, csupán egy beszélgetötársat, aki tényleg csaj és lehet vele merészebb dolgokrol is beszélgetni. És ez az ami nehéz. Mert 90%-ban vagy ez van, vagy az.

2020. dec. 22. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!