Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen után valószínűleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen után valószínűleg ne számítsak folytatásra, igaz?

Figyelt kérdés

Egy hete lefeküdtem az egyik lány barátommal, nekem ő volt az első, amiről tudott is, de sajnos bőven az elképzelt teljesítmény alatt teljesítettem. Kicsit kiábrándító volt az egész.


Beszéltünk azóta erről, ránézésre még oké is a barátságunk, de azért az látszik, hogy már nem hozom úgy lázba, mint előtte. Így konkrétan a "hogyan tovább"-ról nem sikerült még beszélnem vele, elég friss maga a barátság is, szóval ahhoz képest lehet, hogy túl gyors is volt ez az egész. Kezdek beletörődni, hogy valószínűleg ennyi volt, de azért örülnék, ha még lenne folytatása ennek.


Lányok, ti jártatok már úgy, hogy 2 egy fiú barátotokkal alkalom között hosszabb idő telt el, esetleg közben kicsit el is távolodtatok egymástól?


2020. dec. 23. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Van rá sansz hogy ennyi volt... Ha nincs érzelmi kötődés a felek között akkor a gyenge teljesítmény ezt eredményezi - egyetlen és utolsó alkalmat az illetővel. Viszont ne keseregj, legalább túl vagy rajta :) sokan így is szívesen lennének a helyedben. Legközelebb, mással majd jobban megy, legalább már nem nyomaszt a "teher". Meríts belőle erőt, szabadulj fel és hajrá.
2020. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Jaj hát ez a barátság, fiú és lány között? Nincs olyan, max egy jó csaj és egy szánalmas plátói szerelmes nyomi, vagy szexkapcsolat.
2020. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki, ne hagyd magad. A második jobban fog menni.
2020. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!